Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103221_dkv_logo_4c_300dpi 676x507.jpg
12. decembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zákazníci DKV Mobility majú teraz prístup k 10 000 nabíjacím staniciam Tesla Supercharger

12.12.2023 – Zákazníci DKV Mobility, poprednej európskej B2B platformy pre platby a riešenia na cestách, majú teraz prístup k 10 000 nabíjacím staniciam Tesla Supercharger v celej Európe. Môžu využívať prémiové služby spoločnosti Tesla bez ohľadu na značku elektrického vozidla.

Sieť Tesla Supercharger je najväčšia a najspoľahlivejšia sieť rýchlonabíjačiek v Európe, ktorá ponúka rýchlosť nabíjania až 250 kW. Nabíjacie miesta Tesla Supercharger pre všetky elektrické vozidlá je možné nájsť v aplikácii Tesla v sekcii pre vozidlá iných výrobcov alebo v aplikácii DKV Mobility. Nová služba je dostupná prostredníctvom platformy GreenFlux, dcérskej spoločnosti DKV Mobility, ktorá je zodpovedná za kompletnú ponuku nabíjania elektromobilov DKV Mobility.

„Integrácia nabíjacích staníc Tesla Supercharger do našej siete je navrhnutá tak, aby bola v súlade s našou súčasnou ponukou a zákazníci DKV Mobility ju mohli jednoducho využívať bez ďalších komplikácií. Tým, že našim zákazníkom ponúkame prístup k nabíjacím staniciam Tesla Supercharger bez ohľadu na ich značku vozidla, umožňujeme im využívať výhody pohodlia, pokrytia, úspory nákladov, rýchlejšieho nabíjania, ekologickej udržateľnosti a špičkových odborných znalostí spoločnosti Tesla v oblasti nabíjania,“ hovorí Sven Mehringer, výkonný riaditeľ divízie Energy & Vehicle Services spoločnosti DKV Mobility.

Nabíjanie v sieti Tesla Supercharger je možné spustiť len pomocou aplikácie Tesla. Ak chce vodič elektromobilu platiť kartou DKV +CHARGE, musí si stiahnuť aplikáciu Tesla a vytvoriť si účet Tesla. Zákazníci DKV Mobility musia vo svojom účte Tesla nastaviť platby kartou DKV +CHARGE ako predvolený spôsob platby. Na tento účel môžu do účtu Tesla zadať svoje meno a číslo karty DKV +CHARGE. Po overení tohoto kroku spoločnosťou DKV Mobility bude karta DKV +CHARGE nastavená ako predvolený spôsob platby pre fakturáciu.

O spoločnosti DKV Mobility

Spoločnosť DKV Mobility, ktorá poskytuje služby ~328 000 aktívnym zákazníkom vo viac ako 50 európskych krajinách a zamestnáva ~2 200 ľudí, je popredná európska B2B platforma pre platby a riešenia na cestách s takmer deväťdesiatročnou históriou a cieľavedomým rastom. Spoločnosť ponúka prístup k najrozsiahlejšej akceptačnej sieti v Európe, ktorá zahŕňa ~67 000 konvenčných čerpacích staníc, ~564 000 verejných a čiastočne verejných nabíjacích miest pre elektromobily a ~21 000 čerpacích staníc s alternatívnymi palivami. DKV Mobility je tiež popredným poskytovateľom riešení pre platby mýta v Európe. Zároveň ponúka služby zaisťujúce mobilitu vrátane servisu vozidiel na približne 32 000 servisných miestach alebo inovatívne digitálne riešenia. V rámci finančných služieb je DKV Mobility popredným poskytovateľom riešení pre vratky DPH. DKV Mobility vygenerovala v roku 2022 transakcie vo výške 17 miliárd EUR a tržby 621 miliónov EUR. Cieľom DKV Mobility je smerovať k efektívnej a udržateľnej budúcnosti mobility. *Všetky údaje sú k 30. septembru 2023, ak nie je uvedené inak.

www.dkv-mobility.com

Informačný servis

K téme

Dobrá správa pre Slovensko: Ceny stoviek potravín výrazne klesli Lifehack pre domácnosť? Tipy a triky, ako zapojiť umelú inteligenciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.