Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Začína leto, čas prázdnin, oddychu a hier

BRATISLAVA 18. júna – Kultúrne zariadenia Petržalky pripravujú počas prázdninových mesiacov program letných dní, plný rôznych aktivít, divadiel, kurzov a zábavy. A to nielen pre deti a mládež, ale aj pre dospelých a bude si z čoho vyberať.

Začíname už 6. 7. 2013 a budeme sa stretávať nielen vo všetkých zariadeniach KZP, ale aj vonku, v areáli hotela Bonbón pri Draždiaku. Tu sa každú sobotu od 14.00 môžu deti realizovať v tvorivých dielňach a každú nedeľu, vždy o 10.00, si pozrieť iný rozprávkový príbeh v podaní divadielok pre

Dom kultúry Zrkadlový háj, Dom kultúry Lúky a CC Centrum pripravilo pre deti denné letné tábory – výtvarno-turistický, historický a výtvarno-tvorivý. Program táborov zahŕňa aj športovo-zábavné hry, tvorivé dielne, návštevy múzeí, výstav a rôznych atrakcií Bratislavy.

A pre všetkých, deti aj dospelých, budú prebiehať v našich zariadeniach letné kurzy patchworku, enkaustiky (V DK Zrkadlový háj), spoločenských hier (v DK Lúky) a keramický ateliér (v CC Centre).

Kompletné informácie o programe, termíny nahlasovania na kurzy a KONTAKTY nájdete na našom webe: www.kzp.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Začali to bankoví lupiči v maskách Jamesa Bonda. Krimi Zóna smrti Vienna Insurance Group s výrazným nárastom poistného a zisku v roku 2022. Atraktívny návrh dividendy vo výške 1,30 EUR/akcia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.