Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2012 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Začalo sa hlasovanie o Miss Hlas 2012

BRATISLAVA 3. apríla – Finalistky prestížnej súťaže krásy Miss Slovensko majú možnosť aj tento rok hodnotiť poslucháči Rádia Europa 2. Kým doteraz boli dievčatá známe len z fotografií, od dnešného dňa si ich môžu fanúšikovia vypočuť aj v rádiu a na jeho webe zvoliť svoju Miss Hlas 2012.

Počas apríla sa finalistky v éteri Európy 2 predstavia v špeciálnych audiovizitkách a predvedú aj to, ako zvládli čítanie jazykolamov.,,Vybrali sme pre nich jazykolamy tak, aby sa aj trošku potrápili. Nakoniec ich ale zvládli vynikajúco, aj keď takmer všetky stáli za mikrofónom po prvý raz. V štúdiu však bola vynikajúca atmosféra, čo je z týchto audiovizitiek aj počuť,“ povedal programový riaditeľ Rádia Európa 2 Juraj Volentics. Jednotlivé finalistky budú okrem toho raz za týždeň hosťami rannej šou rádia – ZOO, ktorú uvádza stabilná trojica moderátorov – Michal Sabo, Matúš Krnčok a Michaela Mäsiarová.

Fanúšikovia a poslucháči Európy 2 môžu svoje sympatie jednotlivým finalistkám vyjadriť na hlavnej stránke rádia. A keďže ide o titul Miss Hlas, každá finalistka má pri svojom mene pridelenú aj krátku hlasovú vizitku.
Definitívnu víťazku tejto kategórie vyhlásia organizátori 27. apríla počas galavečera Miss Slovensko 2012, ktorý v priamom prenose odvysiela TV JOJ.

Miss Hlas 2012 získa exkluzívny image hudobný set od Rádia Europa 2.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

2024: Legendy 90tok už po tretíkrát v Nitre! Najväčším nepriateľom je láska. Historická romanca Vojvoda a kráľovná

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.