Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. októbra 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Zabudnite na diéty – je tu Norbi Update!

BRATISLAVA 23. októbra – Zdravé stravovanie si zvyčajne spájame s obmedzeniami či s „nechutnými“ príliš „zdravými“ jedlami. Teraz je však tomu koniec. Je tu Norbi Update, novodobý spôsob zdravého životného štýlu, vďaka ktorému sa najete nielen zdravo, chutne, ale aj dosýta.

Mnohí ani len netušia, čo im škodí

Zámerom našej obchodnej siete je ozdraviť stravovanie ľudí, zdvihnúť varovný prst a poukázať na tie aditíva, ktoré nám škodia a dokonca spôsobujú najviac zdravotných problémov. Od týchto prísad sa však len veľmi ťažko dokážeme oddeliť, nakoľko sa nachádzajú v neustále propagovaných výrobkoch. Ľudia sú vo väčšine presvedčení, že sú to úplne prirodzené zložky potravy, ba dokonca veria, že si nimi uspokoja svoje energetické potreby. Dnešná „zdravá“ vedecká akadémia však už vie, kde robíme v našom stravovaní najväčšie chyby. Konzumujeme príliš veľa cukru (resp. jednoduchých cukrov). Sme závislí na jeho konzumácii, čo okrem iného spôsobuje aj diabetes druhého typu. Bežne, žiaľ, konzumujeme výrobky s vysokým obsahom rafinovaných sacharidov. Potraviny sú presýtené cukrom a múkou, ktoré náš organizmus v tomto množstve nedokáže spracovať. Telo danú energiu nedokáže využiť, a tak sa tento cukor nútene uskladní v našom tele – v tukových bunkách. Tento fyziologický proces sa viditeľne prejavuje na väčšine obyvateľstva- nadváhou až obezitou, a to dokonca už v mladom veku. Konečným výsledkom tohto procesu sú metabolické a civilizačné choroby, na ktoré sa denne v enormnom množstve umiera! K tomu, samozrejme, napomáha aj nesprávna životospráva bez pravidelného pohybu.

Potraviny, z ktorých sa skutočne najete

Norbi Update pozná odpoveď na to, ako sa vyhnúť vyššie spomínaným problémom. Chcete ju poznať aj Vy?

Pokračovanie TU (http://www.update.sk/sk/udalosti/pisali-o-nas/)

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

K téme

Hnačka na dovolenke? Zabudnite na paniku, máme riešenie! Vilabyty – najvýhodnejší developerský projekt, ktorý aktuálne nemá konkurenciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.