Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Drz sa.jpg
Foto: Bux.sk
8. februára 2022 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Zábavné príhody nedokonalej matky. Drž sa!

8.2.2022 – Ako sa stať skvelým rodičom? Vyhnúť sa omylom, zachovať si za každých okolností chladnú hlavu a bezodnú trpezlivosť a mať vždy upratané?
Kristina Kuzmič vie, že to je rodičovská utópia. Svetoznáma influencerka, ktorá má len na Facebooku takmer 3 milióny fanúšikov a na Instagrame ďalších 500-tisíc followerov napísala motivačné a zábavné čítanie o rodičovstve, každodennom zápasení s problémami a pochybnosťami spojenými s výchovou detí.
Volá sa Drž sa!

Kristina vo svojich videách a teraz i v knižnej podobe ponúka rady a povzbudenie pre ženy, ktoré čelia neustálemu tlaku okolia i nárokom, aké na seba často kladú samy. Vychádza z vlastných neľahkých skúseností a dotýka sa rôznych tém spojených nielen s rodičovstvom, ale i s osobným a pracovným životom.

Pozrite si video Kristiny Kuzmič:

Existuje pomenovanie pre to, keď veci nevychádzajú tak, ako by ste chceli – „život“.
„Moji diváci ma poznajú ako „vtipnú mamu“, mamu, ktorá nachádza humor v každej škáre materstva a pritom sa napcháva čokoládovými koláčikmi a pije kávu priamo z kanvice,“ píše Kristina vo svojej knihe. „Zbožňujem humor. Potrebujem ho. Pasovať sa so životom bez humoru je ako jesť polievku vidličkou. Jasné, v konečnom dôsledku do seba dostanete trochu živín, ale prídete o toľko dobroty! Kým som sa však dokázala naučiť smiať z toho, že som mama, čo v sebe našla dosť odvahy popasovať sa so zložitými životnými výzvami, potrebovala som čosi oveľa nevyhnutnejšie a zásadnejšie než humor: nádej.“

Kristina Kuzmič rozpráva príbehy, smeje sa na sebe, svojich pádoch, vychutnáva si svoje úspechy. Je nenútená, hravá, dobre sa číta a pobaví vás.
Ale čo je najdôležitejšie – možno vás inšpiruje a nakopne. Aj ona bola na dne, nevyzeralo to ružovo, no neutápala sa v slzách a trápení. Zdvihla hlavu, nahodila úsmev a kráčala.

Kristina kuzmic.jpg
Kristina Kuzmič.Foto: Bux.sk

Drž sa! z vydavateľstva Ikar je knižná paródia, komédia o jednej obyčajnej žene-matke, ktorá sa dokázala otriasť z porážok a neúspechov. Veľmi osviežujúce čítanie pre každú mamu, ktorá má malé deti a myslí si, že je v tých najväčších s…ách. Toto sú jej skutočné príhody a zážitky, láskavé, uletené, srdečné a zábavné.
Cesta od depky a nízkeho sebavedomia k láske k životu. K tomu, ako si ho užívať, vychutnávať a brať (i dávať) maximum.

Kristina Kuzmič pochádza z Chorvátska, odkiaľ pre vojnový konflikt emigrovala do Ameriky. Po rozvode sama čelila rodičovským výzvam, finančným problémom a depresii. Vlastné skúsenosti pretavila do povzbudivých vtipných videí, ktoré na sociálnych sieťach získali vysokú sledovanosť. Drž sa! je jej prvá kniha, ktorá sa v roku 2020 dostala na zoznam bestsellerov magazínu Publishers Weekly.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Princ Harry perie špinavú bielizeň kráľovskej rodiny. Aká je jeho kniha Náhradník? Prečo sa nedokážeme viac a lepšie sústrediť? A ako to napraviť?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.