Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95970_gettyimages 1214352964 676x507.jpg
23. júna 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zabávajte sa v Niké a získajte milióny nikov!

23.6.2021 – Futbalové EURO ide do rozhodujúcej fázy. Stávková spoločnosť Niké vám ho spestrí skvelými akciami. Preferujete tradičné tipovanie v pobočkách? Staňte sa Kurzmajstrom a vyhrajte 1 000 000 nikov. Alebo tipujete vo svojom mobile či počítači? Zapojte sa do akcie Eurobonus a získajte ďalšie niky.

Niké počas futbalového sviatku predstavuje hneď dve akcie, ktoré sú určené pre všetkých svojich hráčov. Jednou z nich je KURZMAJSTER. Klienti tento bonus môžu využiť vo všetkých pobočkách Niké a Nikinkách po celom Slovensku.

Staňte sa Kurzmajstrom práve vy

Stačí ak si odo dneška až do záverečného dňa EURA 2020, čiže do 11. júla, podáte tiket v minimálnej hodnote 1 euro, ktorý bude v rovnakom termíne aj vyhodnotený. Každý výherný tiket je automaticky v hre o výhry v celkovej výške až 2 000 000 nikov. Ten, ktorý bude mať najvyšší celkový výherný kurz, získa presnú polovicu z celkovej dotácie. V prepočte na eurá je to parádnych 10 000! Druhú polovicu z celkovej dotácie si rozdelí medzi sebou ďalších 19 šťastlivcov.

Viac o Kurzmajstrovi hovorí riaditeľ retailovej siete Niké Stanislav Cintavý: „Je tu výnimočná príležitosť ukázať svoje tipérske majstrovstvo. Stačí sa zastaviť v našej pobočke alebo Nikinke. Do hry sa zapája každý tipér, ktorý akceptuje Bonus. Následne si podá svoj hviezdny tiket na Klubovú kartu s vkladom aspoň 1 euro a dúfa, že sa šťastie usmeje práve na naňho a jeho výherný kurz sa v rebríčku vyšplhá na absolútny vrchol. Potom získa dvojnásobnú odmenu – výhru na tikete a aj našu špeciálnu odmenu za to, že je KURZMAJSTER v hodnote 1 000 000 nikov – 10 000 €!“

Zapojte sa do Eurobonusu

Pre tipérov preferujúcich tipovanie vo svojom mobile či počítači prinášame akciu s názvom EUROBONUS. V tomto prípade stačí potvrdiť záujem o spomínaný bonus a uskutočniť vklad na svoje konto a to minimálne vo výške 20 eur. Odmenu vo výške 500 nikov získate po prestávkovaní 20 eur. Do akcie sa rátajú tikety, ktorých kurz začína na hodnote 1,30. Akcia trvá od dnes do 29. júna.

Registrujte sa v Niké, lebo byť členom klubu sa naozaj oplatí

Užite si horúce dni s pestrými bonusmi od Niké. Ak ešte nepatríte do Niké rodiny, môžete to jednoducho zmeniť v ktorejkoľvek pobočke Niké alebo na www.nike.sk. Zaregistrujte sa práve teraz a ako bonus dostanete automaticky 20 € zadarmo vo voľných tiketoch!  To však nie je všetko. Po vložení finančnej čiastky na vaše stávkové konto, alebo podaní tiketu v pobočkách, sa vám navyše spustí Bonus bez limitu, ktorý vám prináša ďalšie benefity.

Informačný servis

K téme

Rekordná výhra vo Svete hier od Niké. Jeden z hráčov berie gigantických 1 850 000 €! Vyššie výhry až o 60 percent. Registrovaní hráči získavajú vďaka Extrakurzu viac!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.