Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. januára 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

XVII. Petržalský maškarný ples 2017 3.02.2017 od 19:00 h

Plesová sezóna sa v Bratislave už konečne začala a ak ste pravidelnými návštevníkmi maškarných plesov v Petržalke, máte sa na čo aj tento rok tešiť.
Ak máte chuť do sýtosti sa vytancovať, vysmiať a príjemne sa zabaviť (aj na sebe) je načase, začať vymýšľať čo na seba, aby ste upútali.
Fantázii sa medze nekladú a na maškarnom plese platí pravidlo, že najbláznivejšia, najnápaditejšia a najkreatívnejšia maska vyhráva.
Výhodou je to, že nemusíte míňať stovky € za večerné róby ako na pompéznych plesoch s obavou, najmä pre dámy, či tá druhá nebude mať to isté, len v inej farbe.
Mužom stačí, keď sa pár dní neoholia a hneď je z Vás pirát, domorodec z džungle alebo iné „parketové“ zviera.
Dámy majú tiež široký výber. Možností ako zapôsobiť je naozaj veľa, bez make upu , bez kaderníka sa dá zapôsobiť a razom sa zmeniť na strigu, lesnú žienku, čerticu alebo inú háveď, dúfajúc, že tam nestretnete väčšie potvory ako ste vy. Ak nemáte dostatočnú odvahu odhaliť sa v celej svojej prirodzenej kráse, možností v požičovniach kostýmov je naozaj neúrekom. Ale nech sa už preoblečiete za čokoľvek , hlavnou vašou úlohou je dobre sa zabaviť – či už pri výbere masiek alebo na fašiangovej zábave.
Petržalský maškarný ples sa bude konať 3. februára 2017 od 19:00 hodiny do skorých ranných hodín v DK Zrkadlový háj. V tanečnom rytme Vám spríjemnia večer hudobné skupiny Hit Band, Modus Memory a ľudová hudba Ekonóm. V prestávkach vystúpi tanečná skupina Danseup, Duo Fénix a samozrejme nebude chýbať tombola, vyhodnotenie masiek, DJ Brcho a v neposlednom rade dobré jedlo a pitie. Celý večer bude moderovať Roman Pomajbo, ktorý svojim vtipom okorení jednotlivé vystúpenia.
V cene 35 € zlosovateľnej vstupenky je vstupné a menu: prípitok predjedlo, I. a II. večera, dezert, nealko nápoj.
Odhodiť noblesu a vymeniť ju za dobrú náladu a zábavu je mottom každého maškarného plesu, a túto tradíciu každoročne spĺňa ples, ktorý už 17-ty rok organizuje mestská časť Bratislava-Petržalka a Kultúrne zariadenia Petržalky.
Ak tomu neveríte, príďte sa pozrieť, veríme, že neoľutujete.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

BSK: Do Kráľovstva husaciny zdarma! Odhalili, čo malo zostať skryté

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.