Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. júla 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

XS™ Power Drink – Výdatný zdroj energie pre Európu

BRATISLAVA 1. júla – Amway teraz prináša aktívnym Európanom nový zdroj energie v príchutiach Tropical Blast a Electric Lemon. Po veľkom úspechu v rôznych krajinách po celom svete je teraz XS™ Power Drink dostupný aj na Slovensku. Vďaka vysokému obsahu vitamínov skupiny B a kombinácii účinných prísad Vám XS™ Power Drink príjmom cukrov a kalórií pomôže udržať tempo bez zbytočného spomaľovania.

Či už vírite prašan na zjazdovkách, preháňate sa prírodou na horskom bicykli alebo mestskou džungľou na niečom menšom, XS™ Power Drink Vás poriadne naštartuje. Vďaka kombinácii aktívnych prísad sa XS™ Power Drink nespolieha na cukor ako zdroj energie, ktorú potrebujete, keď si chcete každý deň užiť na maximum. Vysoký obsah vitamínov skupiny B Vám pomôže naštartovať imunitný systém, dobiť baterky a túto formu si udržať. Navyše je bez cukru, takže aj bez kalórií a neprichádza tak útlm po krátkom nabudení.

Relaxovať každý deň na pláži a čakať na tú správnu vlnu sa nepošťastí každému.
XS™ Power Drink Vám však tento oživujúci pocit pláže prinesie a jeho osviežujúca chuť a energetická výdatnosť Vám pomôžu preplávať dňom a nenechať sa vynervovať. David Van der Veen, spoluzakladateľ XS vysvetľuje svoj zámer: „Aby ste si užili energiu, ktorou Vás nakopne XS™ Power Drink, na to nemusíte byť športoví maniaci. Sám rád surfujem, ale nemôžem na pláži tráviť vždy toľko času, koľko by sa mi páčilo. Preto som chcel prísť na to, ako si tento osviežujúci pocit dopriať aj v dňoch, kedy mám všetkého nad hlavu. V XS Energy som našiel zdroj energie, ktorú mám vždy k dispozícii. Teraz ju okrem mňa môže mať aj celá Európa!“

XS™ Power Drink výhradne distribuuje Amway. Ďalšie informácie nájdete na adrese: www.amway.sk

XS™ Power Drink a najnovšie aktuality nájdete tiež na stránke: www.facebook.com/XSEurope.

XS™ Power Drink
V roku 2001 vyvinuli v Laguna Beach v Kalifornii David Van der Veen a Scott Coon ako zdroj energie XS Power Drink(1). Zo začiatku bol nápoj dostať v príchutiach Citrus Blast a Cranberry Grape Blast. Ponuka sa postupne rozšírila na 20 príchutí dostupných v súčasnosti v USA. Od roku 2012 sa XS™ Power drink distribuuje a predáva po celej Európe v príchutiach Tropical Blast a Electric Lemon Blast.

(1) Mimo Európu sa XS™ Power Drink nazýva XS Energy Drink

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

PPA CONTROLL – kľúčový hráč slovenského priemyslu AC/DC svojím „Power Up“ európskym turné privádzajú svojich fanúšikov do šialenstva

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.