Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2015 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Výzva: S Lettom do plaviek

BRATISLAVA 6. mája – Ženy, ktoré bojujú s nadváhou, sa môžu zapojiť do jedinečnej výzvy a vďaka špecializovanému programu tréningov a zdravej výživy toto leto konečne dosiahnuť postavu snov.

Po úspešnom minuloročnom experimente s názvom „Zdravie a svaly živou stravou“ pripravil obľúbený portál o zdraví Vitarián.sk tento rok ďalší letný program, ktorý spája v sebe trend krásnej postavy a zdravia – „Výzvu: S Lettom do plaviek“. Pätnásť dievčat s kilogramami navyše sa pokúsi správnym cvičením a zdravou stravou dosiahnuť vytúžené krivky a zbaviť sa nadbytočných kíl. Trénovať ich bude známy fitness tréner Willo Letto. Podarilo sa mu vyformovať atraktívnu postavu nejednej fitnesske. Ivana Križenecká pod jeho dohľadom zhodila vyše 20 kg za 6 mesiacov a stala sa vzorom pre nejednu bacuľku.

Výzva potrvá od 2.7. do 30.8.2015. Súťažiace budú trénovať trikrát do týždňa a ich program bude pozostávať z kruhového tréningu, funkčného tréningu, tréningov na pevný zadok a ploché brucho. Dvakrát v týždni sa „zapotia” vonku v prírode a raz v bratislavskom fitness centre.

Tá z dievčat, ktorej sa podarí zbaviť najviac nadbytočných kíl a priblížiť sa k postave snov, navyše vyhrá špičkový mixér Vitamix Pro 750 a kvalitný rastlinný proteín od dánskej firmy Third Wave Nutrition na jeden rok. Dievčatám, ktoré sa zúčastnia všetkých tréningov, sponzor akcie Vitarian.sk na konci vráti účastnícky poplatok 150 .

Partneri projektu: Vitarian.sk, BODY Energy Club, malyPrinc.sk, Third Wave Nutrition, Willo

Kto je Villiam Letto?

• držiteľ trénerského osvedčenia I. a II. stupňa so špecializáciou fitness
• (FACE Czech Funkcna Anatomia I., II.)
• špecializuje sa na formovanie postavy
• venuje sa aj klientom so zdravotným oslabením
• cvičí Dynamic Pump a Tabatu
• vyživovy poradca

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spoznajte nový domov Celeste Buckingham v skladbe Feel Vládna špička na ITAPA: Dezinformácie sú verejný nepriateľ číslo 1. Počas koronakrízy nabrali na sile, musíme začať konať

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.