Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95523_omf  676x348.jpg
30. apríla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Vysoko kvalitné nórske omega – 3 s vitamínom D spôsobili na Slovensku búrku!

30.4.2021 – ,,Chcete ich tiež vyskúšať zadarmo? „Pýta sa s úsmevom Martin Kozelský, generálny riaditeľ spoločnosti NaturaMed Pharmaceuticals, gigantu v predaji omega – 3.

Je to naozaj Pravda? Rozdávate omega – 3 zadarmo? Bez ďalších záväzkov?

Odpoveď je ÁNO. Chceme prispieť k zdraviu a pohode ľudí a do každej domácnosti ponúkame 30- dňové balenie zadarmo. Týmto spôsobom má každý možnosť vyskúšať naše vysoko kvalitné výrobky. ZÍSKAJTE 30-dňovú vzorku ZDARMA.

Omega – 3 sú bestsellerom!

,,Omega – 3 sme predstavili už pred 15-timi rokmi a dnes je náš produkt OmegaMarine FORTE+ s vitamínom D lídrom na českom a slovenskom trhu,“ dodáva hrdo.

Počas týchto rokov vyskúšali ich výrobky takmer 2 milióny ľudí.

Vyskúšajte nórske omega – 3 ZDARMA.

V tejto ťažkej dobe všetci hľadáme veci, ktoré by nás udržali zdravých. Môže byť náročné rozhodnúť sa, ktorý doplnok stravy zvoliť a ako nám pomôže zostať nad vecou.

Omega – 3 sú obzvlášť dôležité pre zdravie srdca!

Pýtate sa prečo? Jednoducho preto, že pravidelne nejeme dostatok tučných rýb ako je losos, makrela, sleď a podobne. Aby ste získali dostatok super zdravého a dôležitého oleja s omega – 3, ktorý podporuje zdravé srdce, musíte jesť tučné ryby aspoň 2 až 3-krát týždenne. A priznajme si to – iba málokto z nás to robí! Vlastne; my Slováci jeme takmer o 50 % menej rýb než priemerný človek v EU! Vzorka ZADARMO pre vás!

Obohatený o vitamín D na podporu imunitného systému

Okrem toho, že je produkt sám o sebe veľmi zdravý, je OmegaMarine Forte + obohatený o vitamín D vo forme D3 (najúčinnejšia forma) na podporu imunitného systému– čo je dnes nesmierne dôležité. Takže s OmegaMarine Forte + (omega-3 + vitamín D) je o vaše zdravie postarané!

Získajte 30-dňové balenie ZADARMO, doručené priamo do vašej poštovej schránky.

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste získali 30-dňové balenie ZADARMO, je KLIKNUTIE SEM. Vyplňte svoje meno a adresu v objednávkovom formulári.

Balíček bude doručený priamo do vašej poštovej schránky a zaplatíte iba poštovné 1, 95 €. Je to iba vzorka – nič viac!

Nechajte OmegaMarine FORTE + zaujať vo vašom srdci zvláštne miesto! KLIKNITE TU pre balenie ZDARMA.

OMEGA – 3 SÚ NAJZDOKUMENTOVANEJŠÍM DOPLNKOM STRAVY NA SVETE – VIAC, NEŽ 10 000 VEDECKÝCH ŠTÚDIÍ POTVRDZUJE ZDRAVOTNÉ VÝHODY A ZDRAVOTNÉ ORGÁNY ODPORÚČAJÚ DENNÉ UŽÍVANIE.

Tento článok nie je autorským obsahom Webnoviny.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

K téme

Schaeffler prináša inovatívne riešenia, ktoré elektrifikujú pohon a umožňujú udržateľnú mobilitu Jo Nesbo: Žiarlivec a iné príbehy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.