Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93866_gettyimages 1174418677 676x418.jpg
8. októbra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyjadrenie spoločnosti Huawei k obvineniam na konferencii Globsec

8.10.2020 – Spoločnosť Huawei by sa týmto chcela vyjadriť k publikovanému článku ohľadne zrušenia partnerstva na konferencii Globsec 2020 a k vyjadreniam pani prezidentky Čaputovej ku konferencii.

Vyjadrenie Huawei:

„Rázne odmietame neoverené obviňovanie spoločnosti Huawei zo špionáže a podsúvanie, že naša spoločnosť je rizikom pre národnú bezpečnosť v ktorejkoľvek krajine. Tieto obvinenia sú bez relevantných dôkazov, nie sú založené na žiadnych skutočnostiach a iba poškodzujú reputáciu značky Huawei.

Kybernetická bezpečnosť vždy bola a je našou najvyššou prioritou. V 30-ročnej histórii našej spoločnosti sa nikdy nepreukázalo, že by sa Huawei dopustil akéhokoľvek porušenia kybernetickej bezpečnosti. Vďaka tejto príkladnej skutočnosti sme dôveryhodným partnerom pre všetky hlavné telekomunikačné spoločnosti na celom svete. V skutočnosti sme najviac testovaná technologická spoločnosť zo všetkých. Máme dostatok dôkazov z celého sveta, ktoré potvrdzujú, že naše výrobky a riešenia sú bezpečné.

V spoločnosti Huawei sa snažíme byť stabilným a zodpovedným partnerom. K spolupráci s našimi partnermi pristupujeme vždy profesionálne, držíme sa faktov a plníme dohody. Vždy dodržiavame všetky platné zákony a predpisy a podnikáme otvorene a transparentne. Počas práce s Globsecom sme nenarazili na žiadne problémy, avšak neradi by sme sa nechali zatiahnuť do ničím nepodložených konšpiračných teórií, ktoré sú založené na neoveriteľných tvrdeniach. Preto bolo po vzájomnej dohode oboch strán marketingové partnerstvo spoločnosti Huawei na konferencii Globsec 2020 oficiálne zrušené.

Informačný servis

K téme

Ktorých developerov a developerské projekty kupujúci najviac poznajú? Kvalitná čokoláda je skvelý dar k MDŽ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.