Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyjadrenie OTP Banky Slovensko ku kauze bytového domu Glance House

BRATISLAVA 23. novembra – V súvislosti s medializáciou kauzy o prevode nehnuteľností bytového domu Glance House v Bernolákove, OTP Banka Slovensko vyhlasuje, že medializované tvrdenia o odkúpení tejto pohľadávky Mariánom Kočnerom od financujúcej OTP Banky Slovensko nie sú pravdivé.
OTP Banka Slovensko neodpredala predmetnú pohľadávku podnikateľovi Mariánovi Kočnerovi. Vzniknutá situácia nás mrzí a zároveň vyzývame budúcich vlastníkov bytov k zvýšenej opatrnosti pri nadobúdaní nehnuteľností v bytovom dome Glance House v Bernolákove.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

Lidl opäť zvyšuje mzdy, platí o tretinu viac ako je priemer na trhu Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy na jej zmenu!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...