Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyjadrenie OTP Banky Slovensko k bytovým domom Glance House

BRATISLAVA 30. novembra – OTP Banka Slovensko, a.s. veľmi opatrne vyhodnocuje vyjadrenia predstaviteľov Generálnej prokuratúry SR v súvislosti s prípadom bytových domov GlanceHouse v Bernolákove a neustále analyzuje pozíciu banky v tejto právnej situácii prezentovanej médiami. Banka považuje za potrebné zdôrazniť, že bude veľmi dôsledne realizovať svoje práva pri uspokojení jej pohľadávky v súvislosti s bytovým domom GlanceHouse v Bernolákove. Momentálne pripravuje odvolanie proti predbežnému opatreniu o zákaze predaja pohľadávky. V tejto súvislosti banka požiadala o právnu pomoc JUDr. Kvasnicu, s ktorým dlhodobo spolupracuje.

Záujmy banky a osôb, ktoré majú nadobudnúť byty rozhodne nie sú v rozpore. Banka má záujem, aby ich zmluvné vzťahy boli naplnené.

OTP Banka začala právne analyzovať postup generálnej prokuratúry už od roku 2010, keď došlo k zamedzeniu predaja bytov a možnosti uspokojenia pohľadávky banky. K tomuto zamedzeniu došlo zo strany Generálnej prokuratúry SR. Veríme, že čo najskôr dôjde k začatiu trestného stíhania, v ktorom banka bude vystupovať ako poškodená strana.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výzva na vyjadrenie záujmu Jesenná ITAPA 2023: Digitalizované zdravotníctvo je náš cieľ. Najskôr tu ale musíme dokončiť rozbehnuté projekty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.