Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. augusta 2013 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhne privítajú jubilejný 20. ročník volejbalového turnaja

BRATISLAVA 22. augusta – V dňoch 23. – 25.8.2013 sa uskutoční už jubilejný 20. ročník obnovenej tradície volejbalových turnajov vo Vyhniach – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska juniorov a junioriek vo volejbale na antuke „Memoriál Júliusa Moru“ Volleyball cup Vyhne 2013. V uvedených dňoch budeme mať možnosť znovu po roku vidieť vrcholový volejbal v podaní našich najlepších družstiev v juniorských kategóriách a zároveň možnosť porovnať športové umenie mladých slovenských volejbalistov a volejbalistiek s ich zahraničnými rovesníkmi. Prisľúbená je účasť slovinských volejbalistiek z Mislinje. Letenky k nám majú už zarezervované frankofónny reprezentačný výber juniorov z Belgicka. Zo susednej Českej republiky prídu volejbalistky z Ostravy a Frýdku Místku. Účasť nám potvrdili družstvá chlapcov z Poľska. Príde aj minuloročný víťaz turnaja z poľského ANDRYCHOWA. Budeme svedkami napínavých bojov o prvenstvo. Obhajcami majstrovského titulu z minulého ročníka sú volejbalisti spomenutého ANDRYCHOWA a volejbalistky COP NITRA.

Hlavným partnerom je Banskobystrický samosprávny kraj. Záštitu nad majstrovstvami Slovenska prevzal predseda BBSK Ing. Vladimír Maňka. a poslanci BBSK za okres Žiar nad Hronom. Neodmysliteľnou súčasťou turnaja sú aj diváci. Pozitívny adrenalín, vyvolaný neľútostnými športovými súbojmi to je to, čo môžu zažiť mnohí ľudia, ktorí navštívia v dňoch 23. – 25.8.2013 antukové kurty pri termálnom kúpalisku Vodný raj vo Vyhniach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dokáže sa vyhýbať dievčatám a držať prísny celibát? Šesť najdôležitejších otázok o hypotékach po raste úrokov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.