Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100254_cetelem_pr_clanok_1280x840_konsolidacia 676x444.jpg
7. novembra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Výdavky Slovákov valcuje inflácia. Riešením môže byť konsolidácia

7.11.2022 – V období rastúcej inflácie, kedy Slováci musia čeliť zvýšeným cenám za tovar, energie a pohonné látky, sa banka Cetelem rozhodla reagovať a pomôcť ľuďom zvládnuť toto neľahké obdobie. Pre ľudí, ktorí splácajú viacero úverov naraz, je ideálnou možnosťou konsolidácia.

Momentálne viaceré slovenské rodiny zápasia so splácaním svojich úverov, a preto je správna doba na konsolidáciu. Jedná sa o zlúčenie všetkých existujúcich úverov do jedného. Výsledkom čoho je len jedna pôžička, ktorou sa splatia všetky staré nevýhodné úvery.

„Klient, ktorý sa rozhodne pre pôžičku od banky Cetelem, šetrí financie vďaka výhodnejšiemu úroku, pretože dostane až o 1 % nižší úrok oproti aktuálnej úrokovej sadzbe a môže dostať financie aj na ďalšie plány. Navyše, prvých 50 klientov, ktorí splnia podmienky, bude odmenených poukazom ALZA v hodnote 50 EUR „, vysvetľuje Andrea Trebuľová, zodpovedná za odbor Marketing a CRM banky.

„Výhodou je, že klient môže vyplatiť spotrebný úver, nákup na splátky, ale aj dlhy na kreditnej karte, či lízing. Tak isto aj pôžičky z nebankoviek, ktoré sú často spojené s vysokými úrokovými sadzbami.“ dodáva Andrea Trebuľová.

Ušetriť peniaze je možné aj vďaka zníženiu mesačnej splátky a rovnako tak za rôzne poplatky, pretože v banke Cetelem sa poplatok za vybavenie pôžičky, mimoriadnu splátku, či správu úverového účtu neplatí.

https://www.cetelem.sk/usetrite/

Informačný servis

K téme

Ako osláviť Vianoce zodpovedne a udržateľne Finančná nezávislosť už pred tridsiatkou? Mladá podnikateľka tvrdí, že je to možné

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.