Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100237_2022_11_03_terno_tchibo kutik_kraj bratislava 676x451.jpg
3. novembra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Vybrané predajne KRAJ a Terno majú pre zákazníkov novinku – špeciálne kútiky Tchibo

3.11.2022 – Vo vybraných predajniach Terno a KRAJ nájdu zákazníci okrem kvalitných potravín aj niečo navyše. Vďaka spolupráci so značkou Tchibo môžu obyvatelia Komárna, Svätého Jura a bratislavskej Petržalky nakúpiť aj obľúbený doplnkový tovar.

Regály obľúbených obchodov doplnili produkty značky Tchibo so zameraním najmä na nepotravinový sortiment.

„Veľmi sa tešíme spolupráci, ktorú sme s Tchibo nadviazali. Naším cieľom je ponúknuť zákazníkom predajní Terno a KRAJ služby a sortiment, o ktorý majú reálny záujem. Sme radi, že zavedenie produktov od značky Tchibo má v našich predajniach úspech. Zákazníci sa môžu každý týždeň tešiť na novú kolekciu produktov,“ povedal Marek Koštrna, marketingový manažér spoločnosti TERNO real estate, s.r.o.

Špeciálne kútiky Tchibo sa nachádzajú priamo v predajniach potravín. Kupujúcim ponúkajú oblečenie na bežný deň i športovanie, doplnky do domácnosti, sortiment pre voľný čas či špeciálne druhy kávy. Vystavený tovar je dopĺňaný týždenne, podľa aktuálnej kolekcie.

Nový koncept je aktuálne k dispozícii zákazníkom v potravinách KRAJ v bratislavskej Petržalke a v predajniach Terno vo Svätom Jure a v Komárne. Po úspešnom štarte plánuje spoločnosť rozšíriť kútiky s tovarom Tchibo do viacerých predajní.

Predajne s kútikmi Tchibo:

KRAJ Petržalská tržnica, Bratislava

Terno Rulandská, Svätý Jur

Terno Eötvösova, Komárno

Informačný servis

K téme

Významná posila pre FC Košice – získala nového generálneho partnera Niké! iQOO 11 prináša špičkový výkon pre dokonalý zážitok z mobilných hier

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.