Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP – partner Dňa narcisov

BRATISLAVA 11. apríla – V piatok 12. apríla 2013 sa uskutoční 17. ročník Dňa narcisov, ktorý organizuje Liga proti rakovine. Vo forme partnerstva ho po tretíkrát podporila aj Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., ako jediná zo zdravotných poisťovní na Slovensku. Podpora prevencie onkologických ochorení a osveta v tejto oblasti je totiž spoločným záujmom Ligy proti rakovine a VšZP, ktorá chce aj takýmto spôsobom prispieť k postupnému znižovaniu počtu onkologických pacientov.

Počas Dňa narcisov sa v rámci partnerskej spolupráce do zbierky zapojí 47 pobočiek VšZP po celom Slovensku a 54 dobrovoľníkov z radov jej zamestnancov. V priestoroch pobočiek budú umiestené pokladničky Ligy proti rakovine, do ktorých budú môcť zamestnanci a klienti prispieť dobrovoľným príspevkom. Všetky vyzbierané finančné prostriedky odošle VšZP na účet organizátora zbierky – Ligy proti rakovine. V predchádzajúcich dvoch rokoch sa takto v pobočkách VšZP vyzbieralo viac ako 11 670 €.

Informovala:
Dana Gašparíková
hovorkyňa

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

K téme

Spoločnosť MEDDI hub získala prestížne ocenenie za inováciu Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.