Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. februára 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP otvára novú expozitúru v Klientskom centre v Bratislave

BRATISLAVA 26. februára – Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. (VšZP) otvára 1. marca 2016 v Bratislave novú expozitúru. Nové klientske pracovisko bude súčasťou nedávno otvoreného moderného Klientskeho centra štátnej správy, ktoré sídli v budove Okresného úradu v Bratislave na Tomášikovej ulici č.46 (bývalý objekt IKEA).
Nová expozitúra prinesie väčší komfort pre klientov, pretože si na jednom mieste budú môcť vybaviť aj agendu, ktorá je v kompetencii iných inštitúcií. Výhodou je tiež ľahká dostupnosť s možnosťou parkovania priamo pred budovou klientskeho centra.

Zamestnanci VšZP budú klientom k dispozícii počas stránkových hodín, ktoré sú jednotné pre celé Klientske centrum :

pondelok: od 8,00 – 15,00 hod.
utorok : od 8,00 – 15,00 hod.
streda: od 8.00 – 17.00 hod.
štvrtok: od 8,00 – 15,00 hod.
piatok: od 8.00 – 14.00 hod.

26.2. 2016,

Informovala: Petra Balážová, hovorkyňa

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

Odporúčané články

Čo sa stane, ak neplatíte zdravotnú poistku? Na toto sa môžete „tešiť“. TA3 s mimoriadne vysokou sledovanosťou, v nedeľu si ju pozrelo až 1 milión 64 tisíc divákov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...