Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP hlavným partnerom súťaže Prestaň a vyhraj

BRATISLAVA 4. apríla – Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. sa stala hlavným partnerom súťaže Prestaň a vyhraj, ktorú organizuje Úrad verejného zdravotníctva SR. Cieľom súťaže je motivovať fajčiarov, aby prestali fajčiť. Podpora prevencie a zdravého životného štýlu, ktorá je dlhodobou prioritou VšZP tak dostala ďalší konkrétny rozmer.

Prihlášku do súťaže treba odovzdať do 30. apríla 2012. Pre tých, ktorí sa rozhodnú skúsiť to a skoncovať s nikotínom v čase od 1. mája do 31. mája 2012, je pripravených 11 hodnotných cien:

1. cena: Balík Classic pre 2 osoby od Wellness hotela Patince****
2. cena: Wellness pobyt pre 2 osoby v hoteli Flóra Trenčianske Teplice
3. cena: Darčekový kôš od Coop Jednota
4. cena: Víkendový pobyt v hoteli Ostrov, Trenčín
5.-7. cena: Balíček slnečnej ochrany Daylong
8.-11. cena: Balíček výrobkov dentálnej hygieny CURAPROX pre celú rodinu

Podmienkou je vek najmenej 18 rokov. Prihlášku do súťaže, spolu s ďalšími informáciami, získate na stránke Úradu verejného zdravotníctva SR http://www.uvzsr.sk

VšZP želá veľa šťastia a zdravia všetkým účastníkom súťaže.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Spoločnosť MEDDI hub získala prestížne ocenenie za inováciu Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.