Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. januára 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

VšZP dáva verejný prísľub

BRATISLAVA 20. januára – Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. (ďalej VšZP) dáva verejný prísľub všetkým zmluvným poskytovateľom ústavnej zdravotnej starostlivosti, že im uhradí zdravotnú starostlivosť, ktorú poskytnú jej poistencom za iných poskytovateľov v prípade, ak niektorá nemocnica nebude z dôvodu výpovedí sestier a pôrodných asistentiek spĺňať požiadavky na potrebné personálne zabezpečenie. Verejný prísľub sa týka komplexnej, teda aj plánovanej zdravotnej starostlivosti a platí do 31.3.2016. Verejný prísľub VšZP je garanciou pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, že im poskytnutá zdravotná starostlivosť bude uhradená v plnom rozsahu. Verejný prísľub je v plnom znení zverejnený na webovej stránke poisťovne. Link: http://www.vszp.sk/

20.1.2016
Informovala: Petra Balážová, hovorkyňa

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Ste v správnych číslach? Na Svetový deň srdca sa policajti zamerajú na rýchlosť, tlak a cholesterol Testovali sme mobilné aplikácie zdravotných poisťovní. Je lepšia VŠZP, Union či Dôvera?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.