Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. augusta 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Vstúpiť do vernostného programu Auparku sa v lete oplatí

BRATISLAVA 10. augusta 2017 – Ste v lete ako v jednom kolotoči a deti vám dávajú zabrať? V Lunaparku Auparku Bratislava im pripravíte program bez zásahu do peňaženky. Staňte sa členom vernostného programu a získajte rôzne výhody.

ZÁBAVNÝ LUNAPARKAupark Bratislava je ideálnym miestom nielen pre letné nákupy, ale aj centrom detskej zábavy. Nájdete v ňom areál Lunaparku, plný rozmanitých hier a atrakcií. Ratolesti si užijú netradičnú celodennú zábavu a rodičia si môžu vychutnávať relax v miestnych kaviarňach. Navyše, vernostní zákazníci majú vstup na vybrané atrakcie zadarmo. Stačí sa zaregistrovať do programu a výlet s deťmi tak nesiahne do rodinnej peňaženky.

Lunapark neďaleko obľúbeného Sadu Janka Kráľa ponúka širokú škálu atrakcií, od kolotočov či mechanických hračiek, ktoré majú deti obzvlášť v obľube. Napríklad i dcérka známej moderátorky Barbory Rakovskej, ktorá bola nedávno Lunapark vyskúšať spolu s mamou.

„S Amiou milujeme leto a keď sa dá, vždy hľadáme miesta, kde nám je príjemne, a hlavne, kde myslia na deti. V Lunaparku v Auparku sa vždy super zabavíme obe, takže sem naozaj počas leta často zavítame.”

VÝHODY AJ PRE DOSPELÝCHVernostný program prináša rad celoročných výhod. Mimo iné, zľavy a darčeky k nákupu od desiatok značiek, hodinu parkovania navyše zadarmo, šatňu zadarmo, darčeky počas jednotlivých podujatí, ako aj bezplatné VIP služby v spolupráci so značkami MAC, GIO kaderníctvo a PROLOOK. K dispozícii je vám taktiež osobná konzultácia šatníka so štylistom Alexom Lindovom.

ZÍSKAŤ ČLENSTVO JE JEDNODUCHÉVernostnú kartu si môžete stiahnuť v rámci mobilnej aplikácie Aupark, alebo si ju nechať vystaviť pomocou online formulára, ktorý nájdete na www.aupark-bratislava.sk. Získať ju môžete aj osobne na infopulte, kde vám je k dispozícii ochotný personál. Nezaberie to viac, než pár minút.

* * *

Nákupné centrum Aupark je súčasťou celoeurópskej skupiny Unibail-Rodamco Group, ktorá vznikla spojením spoločností Unibail a Rodamco Europe v roku 2007. V súčasnosti táto silná obchodno-realitná skupina zastrešuje sieť 82 nákupných centier, ktoré svojim návštevníkom ponúkajú vybrané obchodné značky, kvalitné služby, ako aj možnosť nevšednej zábavy. Unibail-Rodamco Group, s pôsobnosťou v 12 krajinách Európy, je zárukou kvality a jedinečnosti tovaru i služieb, ktorá je, navyše, návštevníkom cenovo dostupná. Aupark Bratislava, ako dôležitá súčasť siete nákupných centier Unibail-Rodamco Group, reprezentuje filozofiu moderného centra. Ponúka kvalitné a obľúbené módne značky, prináša atraktívne možnosti trávenia voľného času, kultúrne i športové podujatia a rovnako je ideálnym miestom pre stretnutia každého druhu.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ KONTAKTUJTE:Zuzana Sopková, SEESAME Communication Experts
Tel.: +421 915 525 425
e-mail: sopkova@seesame.com

Petra Foltýnová, Marketing Manager Aupark Bratislava
Tel.: +421 917 996 107
e-mail: petra.foltynova@unibail-rodamco.com

K téme

Silný impulz pre kapitálový trh na Slovensku Nehnuteľnosti sú stále atraktívnou investíciou aj pre developerov. Očakáva sa, že 2024 bude akvizičným rokom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.