Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. februára 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

VSD riadi servisných pracovníkov pomocou technológií IBM

BRATISLAVA 12. februára – Spoločnosť Východoslovenská distribučná (VSD) sa spolieha pri správe svojho majetku na softvérové technológie IBM. Pokročilé riešenie pre správu a údržbu majetku od spoločnosti IBM Maximo Asset Management umožnilo Východoslovenskej distribučnej dosiahnuť výraznú efektivitu pri riadení pracovníkov v teréne.

„Jednou z podmienok kvalitného riadenia zamestnancov zabezpečujúcich prevádzku distribučnej sústavy je, že je potrebné mať správnych ľudí, v správnom čase, na správnom mieste, aby dokázali odvádzať kvalitnú prácu vedúcu k zabezpečeniu spoľahlivej prevádzky distribučnej sústavy,“ hovorí Slavomír Zavacký, vedúci úseku Prevádzka sietí vo VSD.

Spoločnosť spustila v decembri 2013 do prevádzky ďalšiu etapu implementácie „workforce managment systému“ na riadenie, plánovanie a vyhodnocovanie práce servisných technikov a elektrikárov prevádzky. Cieľom VSD pri tomto projekte bolo maximálne využiť svojich pracovníkov v teréne, dosiahnuť prostredníctvom rýchlejšieho a lepšieho plánovania vyššiu pracovnú produktivitu, zjednodušiť a zautomatizovať firemné procesy a navyše zabezpečiť zber dát o energetických zariadeniach priamo v teréne.

O VSD
Východoslovenská distribučná a.s. je jedným z troch majoritných distribútorov elektriny na Slovensku. Prostredníctvom svojej distribučnej sústavy zabezpečuje komplexné služby v oblasti distribúcie elektriny približne 600 tisíc zákazníkom z radov domácností a firiem. 100% percentným akcionárom Východoslovenskej distribučnej, a.s. je spoločnosť Východoslovenská energetika, ktorej akcionármi sú Fond národného majetku SR v pomere 51% percent a vlastníkom 49 percent akcií firmy VSE je nemecký energetický koncern RWE.

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Výzva na vyjadrenie záujmu Východoslovenská distribučná rozšírila svoju infraštruktúru o prvé batériové úložisko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.