Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86861_michal ambrovic_2018 676x451.jpg
30. januára 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Volkswagen Slovakia má nového hovorcu

BRATISLAVA 30. januára 2018 – Novým hovorcom najväčšieho výrobcu automobilov na Slovensku sa k 1. januáru 2018 stal Michal Ambrovič, ktorý v automobilke pracuje od roku 2013. Na oddelenie Komunikácie sa vracia z oddelenia Vedenie projektov C-SUV, kde pôsobil tri roky. Pred nástupom do Volkswagen Slovakia pracoval ako hovorca a vedúci oddelenia Komunikácie a HR v Centralnom depozitári cenných papierov SR. Má tiež žurnalistickú prax, pracoval aj ako asistent poslanca NR SR a pôsobil i v komunálnej politike. Je absolventom Právnickej fakulty UK v Bratislave ako aj American Institute on Political and Economical Studies, i Medzinárodného parlamentného praktika Nemeckého Bundestagu.

K téme

Rekordné predaje AURES Holdings v prvom štvrťroku posilnila generatívna AI v kontaktnom centre Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.