Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. februára 2014 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Vlasta Redl a Luboš Pospíšil vystúpia spoločne v Bratislave

BRATISLAVA 14. februára – Dvaja matadori českej a moravskej hudobnej scény VLASTA REDL a LUBOŠ POSPÍŠIL sa rozhodli spojiť svoje sily a na pomoc si k tomu obaja speváci prizvali svoje jedinečné kapely, teda NOVÚ KAPELU (Redl) a 5P (Pospíšil) a vyrážajú v marci na koncert do domu kultúry Zrkadlový háj.

Vlasta Redl sa venuje aj tvorbe scénickej hudby, podieľal sa na takmer 60 albumoch. Na Slovensku je známa jeho spolupráca na muzikáli Kubo, ktorý robil pre bratislavské divadlo Nová scéna v roku 1999.

Už dva roky ho môžeme vidieť a počuť vystupovať výhradne so svojou novou skupinou, v ktorej hrajú špičkoví českí a slovenskí inštrumentalisti – Michal Žáček, Ruda Březina, Juraj Tatár, Borek Nedorost, Marcel Buntaj, Marcel Gabriel, Martin Gašpar, Petr Vavřík, Matěj Morávek, Rudy Horvat.

Luboš Pospíšil známy svojimi hitmi ako napríklad: Tenhle vítr jsem měl rád; Soukromá cesta do nikam; Jekyll a Hyde; Píši Vám, Karino… sa v roku 2008 obklopil mladými hudobníkmi (Bohumil Zatloukal a básník Pavel Šrut). S nimi pod obnovenou značkou 5P pripravil nový silný hudobný materiál. V novej zostave sa spája skúsenosť „starých“ levov s mladou dravosťou. Kapela hrá s veľkou radosťou, aj keď zopár piesní je starších ako jej niektorí členovia.

Koncert dvoch matadorov českej a moravskej hudobnej scény so svojimi jedinečnými sprievodnými telesami sa uskutoční 27. marca o 19:00 v DK Zrkadlový háj / Bratislava.

Vstupenky už v predaji v pokladniach KZP a sieti ticketportal.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Poznáme laureátov 25. ročníka Ceny Nadácie Tatra Banky za umenie Prahu ovládol Tarzan

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.