Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ba_novy vizual.jpg
SOUL FOR SHOW
10. apríla 2018 PR správyKultúraHudba od PRservis.skSITA Diskusia()

Vladimir 518 vystúpi na Slovensku

BRATISLAVA 10. apríla 2018 – Predstaví sa 11. apríla na prvom ročníku RnB & Hip Hop Night v Bratislave.

Obľúbený český raper Vladimir 518 sa v apríli vráti na Slovensko. Jeden z najdlhšie pôsobiacich raperov českej scény prijal pozvanie na bratislavskú RnB & Hip Hop Night, ktorá sa uskutoční už túto stredu 11. apríla v Majestic Music Clube.

„Od detstva ma sprevádza neortodoxný prístup k hudbe. Napriek tomu, že chápem, že čisto definovaná žánrová muzika má svoje kúzlo, milujem prekračovanie hraníc a experimentovanie. Hudba je vo finále jednoducho len jedna a moje prepojenie s Eugenom Botošom a Finally je toho dôkazom. Moc si to užívam,“ odkázal Vladimir 518 slovenskému publiku.

Vladimir 518 vlastným menom Vladimír Brož je jednou z najuznávanejších osobností českej rapovej scény. Vystupuje so zoskupením Peneři strýčka Homeboye (PSH), i samostatne a ako hosť v ďalších projektoch. Je zakladateľom a vodcovskou osobnosťou labelu BiggBoss. Okrem hudby je známy tiež ako komiksový výtvarník či autor scénografií a ilustrácií ale aj ako výrazná osobnosť graffiti scény. Od roku 2001 do súčasnosti vydal 8 albumov (vrátane mixtapových projektov), doposiaľ posledným jeho vydaným albumom je ULTRA! ULTRA! (2017), ktorý predstavil v lete minulého roka v bratislavskom Nu Spirit Klube, čo bola pre fanúšikov na Slovensku jedna z posledných možností vidieť jeho live šou u nás.

Vladimir 518 je práve v týchto dňoch jednou z hviezd prvého ročníka RnB & Hip Hop Night, nového hudobného festivalu, ktorý v uplynulom týždni absolvoval svoju českú časť v Prahe, Ostrave a Brne. „Na českej časti nášho turné publikum na Vladimira 518 reagovalo tak nadšene a všetci spoločne sme vytvorili takú výbornú partiu, že sme sa rozhodli Vladimira pozvať aj na najväčší z koncertov slovenskej časti turné RnB & Hip Hop Night – na bratislavský koncert v MMC. Vladimir naše pozvanie prijal, z čoho máme veľkú radosť. Predstaví sa v približne polhodinovom sete a zahrá všetky svoje najväčšie hity. V originálnych aranžmánoch ho bude sprevádzať live band Finally Eugena Botoša,“ teší sa z nového prírastku v slovenskom line-upe organizátor festivalu Patrik Jedlička z Brothers Music Agency.

RnB & Hip Hop Night sa tento týždeň presúva z Čiech na Slovensko. Počas svojho prvého ročníka zavíta do troch slovenských miest – Bratislavy (11.4.), Košíc (13.4.) a Piešťan (14.4.).

Spoločným menovateľom všetkých troch slovenských koncertov je uznávaný slovenský hudobník Eugen Botoš so skupinou Finally, ktorá sa postará o hudobný support všetkých účinkujúcich počas celého turné ako tzv. leader band. Na všetkých troch slovenských koncertoch sa predstaví tiež exkluzívny hudobný hosť z USA, vynikajúca RnB speváčka Angela Johnson, ktorá nahrala niekoľko skladieb na album Eugena Botoša Final Definition. Práve album Eugena Botoša a Finally Final Definition bude na bratislavskom koncerte RnB & Hip Hop Night slávnostne pokrstený. V bratislavskom Majestic Music Clube sa okrem Vladimira 518 ako hostia predstavia Celeste Buckingham a Vladis, v košickom GES Clube Vladis a rómsky hudobný virtuóz Alexander „Šani“ Sási. Na všetkých troch koncertoch  sa tiež predstaví nový český hudobný objav, mladá speváčka Christinne.

Autorom myšlienky a organizátorom podujatia je producent Patrik Jedlička a česká agentúra Brothers Music Agency, ktorá RnB & Hip Hop Night vytvorila ako dlhodobý koncept. Pod týmto označením chce v pravidelných intervaloch realizovať koncerty v Čechách i na Slovensku so zaujímavými hosťami z celého sveta, ktorí na jednom pódiu v jediný večer spoja viacero rôznych žánrov.

Vstupenky na RnB & Hip Hop Night sú v predaji v sieti Ticketportal: www.ticketportal.sk/Event/RNB_HIPHOP_NIGHT

Line Up – RnB & Hip Hop Night

11. apríl
Majestic Music Club Bratislava
Angela Johnson
Eugen Botos: Finally
Vladimir 518
Vladis
Celeste Buckingham
Christinne

13. apríl
GES Club Košice
Angela Johnson
Eugen Botos: Finally
Vladis
Sani Sasi
Christinne

14. apríl
Elektrárňa Piešťany
Angela Johnson
Eugen Botos: Finally
Christinne

K téme

Vychutnajte si Folklór vo fraku. Unikátny koncert pre všetkých Hudba Fatsa Wallera na Bratislavskoam organovom festivale

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hudba

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.