Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. decembra 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočný koncert Fragile v Bratislave

BRATISLAVA 9. decembra – Pri slovách a cappella, výborná hudba a skvelý humor mnohým ihneď napadne Fragile. Právom, lebo kvalitných hudobných telies tohto typu je vo svete veľmi málo, preto môžeme byť hrdí, že slovenská Fragile je jednou z nich. Stále známejšia a populárnejšia skupina zvláda tento náročný žáner majstrovsky, čomu nasvedčuje aj ich úspešné turné Hlasy, ktoré absolvovali nedávno s Richardom Müllerom. Hity svetových autorov a interpretov pretvárajú do poslucháčsky veľmi príjemných, nevtieravých polôh s veľkou hravosťou a kreativitou. Názov „a cappella“ pochádza z taliančiny a znamená to „ako v kaplnke“.

V stredoveku bolo zakázané v kostoloch používať hudobné nástroje, a tak sa spievalo a doprevádzalo len hlasom. Pri tomto spôsobe spevu nezamaskujete nič, všetko musí byť dokonalé a čisté. Atmosféra kostola v spojení s „fragilovskou energiou“ sú zárukou neopakovateľného vianočného zážitku, na ktorý vás srdečne pozýva starosta Petržalky Vladimír Bajan.

Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golisová, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavo Košecký, Vilo Csontos a Kamil Mikulčík Vám dokonale a čisto zaspievajú na jedinom vianočnom koncerte v Bratislave dňa 10.12. 2013 v Kostole Svätej rodiny v Petržalke.

Vstupenky sú v predaji v pokladniach KZP a sieti Ticketportal.
Viac info na www.kzp.sk

Kedy? 10.12. 2013 o 19.00
Kde? Kostol Svätej rodiny
Vstupné: 12  / 15 

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Riaditeľ GLN Norbert Kyndl: Tomášička je výnimočná už 60 rokov, a to vďaka každému tomášičkárovi Tesco investuje 22 miliónov eur: Kolegom a kolegyniam zvyšuje platy a prispeje na dôchodok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.