Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89407_vianocny 2018 v3 novy termin page 001 676x956.jpg
30. novembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočné koncerty Hilaris Chamber Orchestra

BRATISLAVA 30. novembra 2018 – Po úspešne vypredanom koncerte Pocta Vivaldimu  uvádza  Hilaris Chamber Orchestra ďaľší príťažlivý projekt. Vianočný koncert  Hilaris Chamber Orchestra sa bude konať v nedeľu 16.12. 2018 o 18:00 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave a v týchto dňoch je už vypredaný. Pre veľký záujem sa rozhodli členovia HCO pridať druhý termín ďalšieho vianočného koncertu Hilaris Chamber Orchestra a to o 15:30 v ten istý deň v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca.
Na koncerte pod vedením Alana Vizváryho, zakladateľa a lídra bratislavského telesa Hilaris Chamber Orchestra , zaznejú krásne a pestré diela slávnych hudobných skladateľov ako J. S. Bach, A. Vivaldi, A. Corelli či W. A. Mozart. Keďže ide o vianočný koncert, v programe sú zaradené aj tradičné slovenské a zahraničné vianočné koledy, ktoré  budú obohatené o detského speváka. Vstupenky v hodnote 15 eur sú k dispozícii v predpredaji sieti Ticketportal. Hodinu pred koncertom na mieste je možné zakúpiť  vstupenky v hodnote 17 eur. Koncert finančne podporila mestská časť  Bratislava – Staré Mesto.

„Bolo pre mňa privilégiom vystupovať s Hilaris Chamber Orchestra na festivale v rakúskom Gosau a musím povedať, že toto zoskupenie je jedno z najentuziastickejších a najschopnejších orchestrov, ktoré poznám v Európe. Hilaris Chamber Orchestra hrá s pravou láskou k hudbe a s pozoruhodnou virtuozitou. Bolo  pre mňa potešením pracovať s týmto ensemblom a dúfam , že jeho výnimočnosť bude všeobecne uznaná a s hrdosťou podporená  najmӓ v jeho domovine – Slovensku“.
Michael Flaksman (USA, pedagóg na Hudobnej Akadémii v Mannheime)

„Alan Vizváryje veľmi nadaný, temperamentný huslista, ktorý má veľmi dobré prirodzené, muzikálne schopnosti.“
Gerhart Hetzel (koncertný majster Wiener philharmoniker)

www.hilarisorchestra.com

Odporúčané články

Projekt eKasa je ako cisárove nové šaty, hovorí Viktor Pieš, výkonný riaditeľ spoločnosti Solitea Slovensko Neuveríte, aké vysoké pôžičky si brali Slováci na vianočné darčeky!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies