Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. októbra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočná lotéria prináša dve hlavné výhry po 100 tisíc eur

BRATISLAVA 2. októbra – Od októbra až do konca decembra si môže široká verejnosť kúpiť na obchodných miestach spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. novú emisiu žrebov Vianočnej lotérie. Tento rok možno so žrebmi Vianočnej lotérie vyhrať dve hlavné ceny, pričom každá z nich je vo výške až 100 000 eur. Ostatné výhry sú v hodnote od 5 do 10 000 eur. Z celkového nákladu 1 500 000 žrebov je výherných až 355 398.

TIPOS tento rok pripravil v rámci najobľúbenejšej žrebovej lotérie aj novinku – Vianočný bonus. Ak hráč zotrie okienko s bonusom a nájde číslo od 1 do 10, tak si ním vynásobí výhru. Na žrebe je teda možnosť až desaťnásobnej výhry.

Vianočná lotéria je žrebom typu „zotri a vyhraj!“. Jeden žreb stojí 5 eur. Žreby tohtoročnej Vianočnej lotérie sú v predaji od začiatku októbra do konca decembra na viac ako 3 500 predajných miestach. Nárok na výhru si môžu výhercovia uplatniť až do 1. marca 2013. Podrobnosti nájdu hráči na:
http://www.tipos.sk/Default.aspx?CatID=743.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. je v súčasnosti lídrom v predaji stieracích žrebov na Slovensku. Okamžité lotérie (stieracie žreby) prevádzkuje na základe individuálnych licencií udelených Ministerstvom financií SR. Okrem toho prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10, KLUB KENO a EUROMILIÓNY okrem štandardných obchodných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

dm podporuje svojich spolupracovníkov vo využití pracovného času na dobré skutky Vianoce spájame s pomocou druhým. Ľudia na Slovensku však radi pomáhajú počas celého roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.