Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. decembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianočná kapustnica pre seniorov a zdravotne ťažko postihnutých

BRATISLAVA 18. decembra – Občianske združenie IVRA spoločne s Jednotou dôchodcov na Slovensku pozývajú na Vianočnú kapustnicu v stredu 19.12.2012 od 9.30 hod do 11.00 hod na nádvorí – vonku na Ventúrskej ulici č. 5. Chceme takto priblížiť atmosféru Vianoc aj seniorom a zdravotne ťažko postihnutým v zariadeniach sociálnych služieb a kluboch dôchodcov. Naše organizácie sa celoročne venujú zlepšovaniu podmienok a kvalite života sociálne najslabších. Chceme zároveň umožniť v predvianočnom čase jednotlivým zariadeniam a klubom dôchodcov prezentovať svoju činnosť (vianočné výšivky, koláčiky, betlehemy a pod). Podujatie príde podporiť a kapustnicu Vám bude servírovať herec Ľubomír Paulovič. Tešíme sa na Vašu účasť a srdečne všetkých pozývame.

Ján Lipiansky za JDS a Martin Halás za IVRA

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

dm podporuje svojich spolupracovníkov vo využití pracovného času na dobré skutky Vianoce spájame s pomocou druhým. Ľudia na Slovensku však radi pomáhajú počas celého roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.