Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97140_novy projekt 7.jpg
12. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Vianoce vo 4ke pokračujú! Nekonečné odmeny pre verných

12.11.2021 –
15GB dát za 10 EUR pri pravidelnej obnove paušálu SLOBODA 100+
Nový dátový balík 2 GIGA za 2 Eurá s pravidelnou obnovou ponúkne 2GB dát

4ka pokračuje v bohatej vianočnej nádielke. Po štedrom bonuse na mobil a paušáloch SLOBODA+ na skúšku za 4 Eurá na 30 dní, prináša štvrtý mobilný operátor odmenu pre verných zákazníkov v podobe extra dát navyše za pravidelnú obnovu služieb. Všetci zákazníci 4ky, ktorí si do 31. 1. 2022 aktivujú obľúbený dátový balík GIGA či ktorýkoľvek z paušálov SLOBODA+ s automatickou obnovou, získajú ako benefit dáta navyše natrvalo.

Dvojnásobok dát za pravidelnú obnovu GIGA balíka

Každý zákazník, ktorý si aktivuje dátový balík GIGA s obnovou, môže získať nový dátový balík 2 GIGA, teda až dvojnásobok dát – 2GB dát v SR za rovnakú cenu 2 Eurá (z toho 1,33 GB je možné čerpať v EÚ). Benefit platí od aktivácie balíka pre každý ďalší obnovený balík natrvalo, resp. do prerušenia automatickej obnovy GIGA balíka. Dáta v balíku GIGA je možné využiť v 4G sieti 4ky a tiež aj v 3G sieti roamingového partnera v SR.

Ako si aktivovať balík GIGA z obnovou?

Dátový balík GIGA s obnovou si môžete aktivovať jednoducho a rýchlo v mobilnej aplikácii Moja 4ka alebo sekcii Moja zóna na webe 4ky.
Aktivácia je možná aj zaslaním bezplatnej SMS v tvare GIGA na číslo 950, pričom deaktivácia je možná poslaním SMS v tvare GIGA STOP na číslo 950. Zaslaním SMS v tvare GIGA STAV zákazník zistí či má alebo nemá balík GIGA s obnovou aktivovaný.

Gigabajty navyše pre verných s paušálmi SLOBODA+

Každý zákazník, ktorý si aktivuje akúkoľvek SLOBODU+ a bude si ju  pravidelne  bez prerušenia obnovovať, či už prostredníctvom kreditu alebo cez platobnú kartu, získa navyše 4GB dát v SR. Benefit je tak možné využiť pri pravidelnej obnove paušálov SLOBODA 100+, SLOBODA 300+ a SLOBODA NEKONEČNO+. Benefit podobne ako u balíka GIGA platí po celú dobu používania s pravidelnou obnovou.

Zákazník napr. pri pravidelnej obnove paušálu SLOBODA 100+ získa až 15GB dát v celej SR (z toho 3,78 GB v EÚ) už za 10 Eur a k tomu aj 100 minút/SMS v SR, či až 20 GB v celej SR (z toho 3.78 GB v EÚ) za 14 eur s paušálom SLOBODA  300+ a k tomu ešte aj 300 minút/SMS v SR. Všetky informácie k tejto vianočnej ponuke nájdete na webe 4ka.sk/tober

Ako si nastaviť automatickú obnovu paušálu SLOBODA+

Zaregistrujte sa na zákazníckom portáli Moja zóna4ka.sk/moja-zona
Pridajte si 4ka telefónne číslo a uložte vašu platobnú kartu
Aktivujte si automatickú úhradu z platobnej karty za vybraný paušál SLOBODA+

Informačný servis

K téme

Dáte si na Vianoce kapra, lososa či tresku? Depresia nie je bežný smútok alebo zlá nálada, aj počas Vianoc musia mnohí vyhľadať pomoc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.