Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2017 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Vhodná obuv pre zdravé chodidlá

BRATISLAVA 6. septembra 2017 – Nájsť pohodlnú a v prvom rade vhodnú obuv, ktorá nebude zbytočne zaťažovať vaše chodidlá, môže byť v dnešnej dobe skutočne náročné! Veď si len predstavte, koľko rôznych druhov topánok nájdeme v obchodných centrách či na internete – tie sa odlišujú nielen svojim dizajnom, ale v prvom rade materiálovým prevedením, kvalitou, podrážkou … A práve v tomto momente si kladieme otázku: „Ktoré topánky budú pre mňa tie správne?“ Ak hľadáte outdoorovú obuv, teda topánky určené výhradne pre šport a konečne by ste chceli spraviť vo svojom živote radikálnu zmenu, tak smelo do toho!

Komfortná obuv je na nezaplatenie!Pamätajte, že obuv určená na beh, by mala byť minimálne o 1/2 čísla väčšia než je veľkosť vášho chodidla. Počas behu budú vaše nohy v maximálnom komforte a predovšetkým výberom väčšej obuvi predídete nepríjemným otlakom, ba dokonca krvavým prstom, ktoré sú postrachom najmä bežeckých začiatočníkov. Obuv Salomon ponúka taktiež maximálnu ochranu a priedušnosť, pričom sa prispôsobí vašim chodidlám, ktoré počas akejkoľvek aktivity stabilizuje.

Šport nie je všetko!Ak ste sa aj vy konečne rozhodli pre zmenu vášho životného štýlu, výber vhodnej športovej obuvi je prvým krôčikom, ktorý vám pomôže dosiahnuť váš životný sen! Mali by ste si však uvedomiť, že základom je nielen šport, ale taktiež zmena jedálničku, ktorú vaše telo potrebuje, keďže takýmto spôsobom prispejete fyzickému, ale i psychickému zdraviu. Trebárs hydina patrí medzi najzdravšie mäso vôbec, preto ju nezabúdajte konzumovať v pravidelných intervaloch, keďže zrovna tá je mimoriadne bohatá na bielkoviny, vitamíny a vlákninu, no zároveň je ľahko stráviteľná, čiže z nej nepriberiete, ale naopak, v kombinácií so zeleninou, strukovinami a trebárs píniovými orieškami vytvoríte vhodnú kombináciu na nedeľný obed. Tak čo poviete, aj vy sa už tešíte na túto príjemnú zmenu, za ktorú sa vám váš organizmus čoskoro poďakuje?

K téme

Deň lekárov s Magnesia Extra Nový kompaktný vysoko výkonný vozík: Jungheinrich EJC1

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.