Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102799_avion foto m 676x380.jpg
20. októbra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Vesmírne dobrodružstvá a Halloween na ľade môžu zažiť návštevníci iba v Avione

20.10.2023 – Avion počas októbra ponúkne množstvo dobrodružstiev pre celú rodinu. Každú sobotu sa môžu malí prieskumníci vydať v Avione na hravé Vesmírne dobrodružstvá. Koniec mesiaca vyvrcholí zábavným Halloweenom na ľade s maskami už v sobotu 28. októbra 2023.

„Pozývame malých aj veľkých návštevníkov na bohatý jesenný program do Avionu. Počas víkendov sme pripravili podujatia plné zaujímavých informácií o vesmíre, ako napríklad že západ slnka na Marse sa sfarbuje do modra. Na svoje si prídu aj fanúšikovia Halloweenu – pripravujeme pre nich skvelú párty v maskách na klzisku,“ prezrádza Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avion v Bratislave.

Vesmírne dobrodružstvá si môžu návštevníci Avionu užiť každú sobotu počas októbra. Program v trvaní od 12.00 hod. do 17.00 hod. ponúka hravé aktivity pre detičky aj rodičov v Komunitnom centre na 1. poschodí nad predajňou AllToys. Vstup na celú akciu je zadarmo. Program je ušitý na mieru rôznym vekovým kategóriám pre detičky vo veku 3 až 6 rokov a 7 až 12 rokov.

V komunitnom centre nájdu prieskumníci Planetárium, ktorá deťom prináša množstvo nových informácií a poznatkov zábavno-zážitkovou formou. Dozvedia sa zaujímavé informácie napríklad o planétach a exoplanétach, hviezdach, čiernych dierach aj o kométach. Deti si môžu vyrobiť vlastný preukaz kozmonauta alebo raketu. Súčasťou programu je aj virtuálny vesmír – interaktívne premietanie 360-stupňových videí a fotografií pomocou okuliarov na virtuálnu realitu.

Návštevníkov čaká aj vesmírne divadelné predstavenie divadielka Mici a Mňau so začiatkom o 15.00 hod.

Popri vesmírnych dobrodružstvách si môžu malé aj veľké deti užiť zábavu na ľade. V sobotu 28. októbra 2023 krátko po obede o 13.00 hod. odštartuje najkrajší najstrašidelnejší Halloween na ľade v maskách! Až do 19.00 hod. návštevníkov klziska čakajú zábavné súťaže, množstvo krásnych darčekov, vyhodnotenie najlepšej halloweenskej masky, fotostena a maškrty pre malé strašidielka. K dispozícii budú aj masky na zapožičanie. Každé dieťa, ktoré príde v maske, má vstup na klzisko zadarmo.

Ako bonus pre rodičov Avion pripravil v tomto roku aj zaujímavý dlhodobý vernostný program. Stačí zbierať pečiatky za každú návštevu detských atrakcií v Avione ako Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi či IKEA detský kútik Småland. Za každých 5, 10 alebo 15 nálepiek získavajú rodičia okamžite odmenu v Infostánku v Avione.

Informačný servis

K téme

Saxo Bank Šokujúce predpovede na rok 2023: Dôsledky vojnovej ekonomiky ITAPA Open Talk. NASA v Bratislave: Kam smeruje výskum vesmíru?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.