Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92042_podpis 676x329.jpg
5. decembra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Veolia Energia Slovensko sa stala signatárom Charty diverzity

5.12.2019 – Koncom novembra skupina Veolia Energia Slovensko slávnostne podpísala Chartu diverzity. Pridala sa tak k ďalším 9 podpisujúcim spoločnostiam, ktoré sa hlásia k dodržiavaniu princípov diverzity na pracovisku.

„Diverzita na pracovisku je dôležitá súčasť našich hodnôt a našej firemnej kultúry. Zaväzujeme sa garantovať rovnaké možnosti a akceptáciu talentu každého jednotlivca a predchádzať akejkoľvek diskriminácii, či už na základe pohlavia, veku, pôvodu, alebo iného znevýhodnenia. Veolia je nadnárodná spoločnosť, ktorá zamestnáva viac ako 170-tisíc zamestnancov na piatich kontinentoch. Preto je rôznorodosť prirodzenou súčasťou DNA Veolie, je podporovaná a chránená,“ dopĺňa generálny riaditeľ Peter Dobrý, ktorý podpísal Chartu diverzity za skupinu Veolia Energia Slovensko.

Slávnostné podpisovanie Charty diverzity bolo súčasťou podujatia Inkluzívne mestá a firmy, ktoré prinieslo inšpiratívne príbehy a príklady dobrej praxe o tom, aké výhody prináša kultúrna diverzita a ako ju mestá a firmy môžu využívať vo svoj prospech. Medzi ďalšími signatármi Charty diverzity boli aj Magistrát hlavného mesta Bratislava či Kancelária Prezidenta SR.

Charta diverzity je dobrovoľná iniciatíva podporovaná Európskou komisiou spolu s Európskou platformou pre Charty diverzity, ktorá v štátoch EÚ podporuje šírenie princípov, dobrej praxe a skúseností na tému manažmentu diverzity. Iniciatíva vznikla v rámci neformálneho združenia Business Leaders Forum – platformy firiem, ktoré sa hlásia k zodpovednému podnikaniu.

Skupina Veolia Energia Slovensko patrí medzi najväčších výrobcov a dodávateľov tepla na Slovensku. Viac ako 25 rokov sa stará o teplo domova pre približne 90-tisíc domácností v 26 mestách. Od roku 2018 je i významným výrobcom elektrickej energie a poskytovateľom podporných služieb pre prevádzkovateľa prenosovej sústavy. V rámci skupiny zabezpečuje aj služby pre priemyselných klientov a poskytuje riešenia v oblasti energetickej efektívnosti budov a ich komplexnú správu.

Inzercia

K téme

Rozdávame dobro Barometer ekologickej transformácie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.