Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. októbra 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Veľtrh dizajnu blickfang prinesie 130 vystavovateľov

BRATISLAVA 28. októbra – Medzinárodný veľtrh dizajnu, blickfang sa uskutoční v susednej Viedni 30. októbra až 1. novembra. Rakúske múzeum užitkového umenia MAK sa na víkend zmení na centrum dizajnu a dizajnérov. 130 vystavovateľov z domáceho Rakúska i zahraničia predstaví okrem interiérového dizajnu i módu a šperky.

blickfang kladie dôraz na kvalitu vystavovaných exponátov a zachováva si koncept prezentovania trendov a talentov zblízka. Návštevníci oceňujú predovšetkým môžnosť osobnej komunikácie s vystavujúcimi návrhármi. Milovníci dizajnu i odborné publikum získa nové inšpirácie alebo si domov odnesie nový dizajnérsky kúsok. Svieže trendy, inovácie, kvalita a estetika sú hlavnými atribútmi prezentovaného interiérového dizajnu a bytových doplnkov.

Novým formátom od vlaňajšieho októbra je prezentácia nových dizajnérov a produktov na stránke www.blickfang-onlineshop.com. Vybrané mladé talenty dostanú na aktuálnom blickfang-u možnosť prezentovať svoju prácu. Špeciálna veľtržná výstava je tento raz venovaná dizajnu a dizajnérom z Holandska.

Celodenná vstupenka na blickfang v MAKu (Stubenring 5) stojí 10 eur, zľavnená 8 eur. Bližšie informácie na www.blickfang.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

COOP Jednota zviditeľnila Slovensko a potvrdila kvalitu vlastnej značky Detský čaj COOP Jednoty získal unikátne medzinárodné ocenenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.