Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Vďaka náhodným číslam vyhral v hre LOTO vyše 580 tisíc eur

BRATISLAVA 11. októbra – Spoľahnúť sa na náhodu sa oplatilo hráčovi, ktorý v stredu vyhral jackpot v druhom ťahu hry LOTO. „Víťazný hráč uzatvoril stávku v hre LOTO v Bratislavskom kraji. Pri tipovaní sa spoľahol na náhodné čísla a za vklad 7,35 eura si podal plný tiket aj s doplnkovou hrou JOKER. Po stredajšom žrebovaní si bude môcť na svoj účet pripísať 586 676,82 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Hovorca ďalej uviedol, že ide o desiaty tohtoročný jackpot, ktorý padol v číselnej lotériovej hre LOTO. „Zároveň možno uviesť, že je to zatiaľ štvrtý najvyšší tohtoročný lotový jackpot,“ povedal. Skutočne neuveriteľná výhra v hre LOTO padla tento rok 12. augusta. „Šťastný hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trnavskom kraji, si na svoj účet pripísal fantastickú sumu – 6 317 276,75 eura,“ pripomenul Čépe. Druhá najvyššia tohtoročná výhra padla 8. apríla, mala hodnotu vyše 2,8 milióna eur. V poradí tretia najvyššia výhra v hre LOTO mala hodnotu vyše 1,3 milióna eur a padla 18. júla.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V Piešťanoch sa začala nová sezóna komentovaných prehliadok Štátny tajomník Slavomír Partila ocenil tréningy O2 Športovej akadémie Mateja Tótha. Stretol sa na nich s deťmi aj so samotným Matejom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.