Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Vďaka hre LOTO pribudol ďalší milionár

BRATISLAVA 29. novembra – Na Slovensku pribudol vďaka hre LOTO ďalší milionár. „V stredajšom žrebovaní padol v prvom ťahu hry LOTO fantastický jackpot 1 324 679,03 eura. Šťastný hráč uzavrel víťaznú stávku v utorok, v Banskobystrickom kraji. Stavil na 6 vlastných tipov a za stávku zaplatil 4,20 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Ako hovorca ďalej uviedol, ide o 12. tohtoročný jackpot, ktorý padol v hre LOTO. „Zároveň je to tretia najvyššia tohtoročná výhra,“ dodal. Najvyššia výhra v hre LOTO padla tento rok 12. augusta. „Šťastný hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trnavskom kraji, si na svoj účet pripísal fantastickú sumu – 6 317 276,75 eura,“ pripomenul Čépe. Druhá najvyššia tohtoročná výhra padla 8. apríla, mala hodnotu vyše 2,8 milióna eur.

Šťastie mal v stredajšom žrebovaní aj jeden z hráčov „malého lota“. „Jeden z hráčov, ktorý uzavrel v stredu stávku v hre LOTO 5 z 35 v Nitrianskom kraji, nielenže vyhral jackpotovú výhru v hodnote 76 112,17 eura, ale aj 30 výhier v druhom poradí, v celkovej hodnote 3 552 eur, a 150 výhier v treťom poradí, v celkovej hodnote 495 eur. Na svoj účet si tak bude môcť pripísať 80 159,17 eura,“ informoval Čépe. Desiatky výhier v druhom a treťom poradí získal šťastný výherca vďaka stávke v systéme 11. „Hráč sa rozhodol pre systém 11 na jedno žrebovanie, čím zvýšil svoje šance na výhru. Zvolil si vlastné čísla a za stávku zaplatil 138,60 eura,“ uviedol hovorca. Dodal, že spomínaný jackpot je tohtoročným druhým najvyšším v „malom lote“. „Tento rok doteraz padlo v hre LOTO 5 z 35 už 25 jackpotov. Najvyšší padol vo februári, mal hodnotu 118 581 eur a ide o historicky najvyššiu výhru v hre LOTO 5 z 35,“ povedal hovorca spoločnosti TIPOS.

Systémy umožňujú tipovať viac čísel a netreba vyplniť veľké množstvo tiketov. V systémovej stávke číselnej lotérie LOTO 5 z 35 možno tipovať 6 až 14 vlastných alebo náhodných čísel úplným rozpisom, a to len v prvom hracom poli, stĺpci tiketu. Cena uvedená pri jednotlivých systémoch je na jedno žrebovanie pre prvý a druhý ťah.

„Pri predplatnom na dve až 12 žrebovaní je výsledný vklad násobkom ceny systému a počtu žrebovaní. Viac sa môžu hráči o systémových stávkach v hre LOTO 5 z 35 dozvedieť na webovej stránke www.tipos.sk,“ dodal Čépe.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Revolúcia v mestkej doprave, cargo elektrobicykle zmenia život v meste k lepšiemu V sobotu môžete urobiť dobrú voľbu! Union víta nových poistencov aj v pobočkách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.