Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93207_new project 4.jpg
24. júna 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Validácia autoklávov/sterilizátor

24.6.2020 – Prevádzkuje Vaše zariadenie autokláv alebo sterilizátor?

Ak ste odpovedali áno mali by ste vedieť o povinnostiach, ktoré obnáša prevádzkovanie autoklávu, sterilizátoru.

Prevádzkovateľ autoklávu, sterilizátora má povinnosť vykonávať validácie sterilizátora na základe vyhlášky 553/2007 Z.z., ktorá sa ďalej odvoláva na normu STN 17765-1.

Spoločnosť SLOVbiz s.r.o., je akreditované laboratórium na skúšku sterilizačných zariadení  a to na autoklávy aj  horúcovzduchové sterilizátory.  Protokol vystavený našou spoločnosťou  je  uznávaný nielen Slovenskou republikou, ale aj v zahraničí, slúži na právne úkony a je nespochybniteľný.

Prostredníctvom nami vystaveného protokolu deklarujete kontrolným orgánom i Vaším klientom spoľahlivosť vášho zariadenia a jeho požadovanú  účinnosť.

V prípade vašich otázok či potreby konzultácie neváhajte  kontaktovať  našu spoločnosť SLOVbiz s.r.o.  prostredníctvom e-mailu: info@slovbiz.sk alebo si nás najdite na internete: www.slovbiz.sk

Informačný servis

K téme

Atos implementoval pre Zentivu vôbec prvé riešenie SAP S/4HANA v Microsoft Azure Cloud v strednej Európe Sanofi a Transgene začali spolupracovať na výrobe liečiv

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.