Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102621_gettyimages 1406691824 676x451.jpg
29. septembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

V sobotu môžete urobiť dobrú voľbu! Union víta nových poistencov aj v pobočkách

29.9.2023 – Možnosť výberu zdravotnej poisťovne končí už túto sobotu (30. septembra), Union zdravotná poisťovňa ponecháva pre komfort budúcich poistencov a poisteniek otvorené svoje pobočky aj v tento deň. „V sobotu môžeme urobiť minimálne jednu dobrú voľbu a to zvoliť si zdravotnú poisťovňu, ktorá zvýši kvalitu nášho života a zdravia. To je práve poslaním Union zdravotnej poisťovne, ktorá ponúka poistencom nadštandardné služby, neobmedzené doplatky za lieky pre deti a viac než 70 benefitov, medzi ktoré patrí najnovšie aj príspevok na plienky a výživy až do výšky 240 eur ročne,“ vysvetľuje riaditeľ Union zdravotnej poisťovne Jozef Koma. Záujem o pomoc mladým rodinám Union dlhodobo presadzuje prostredníctvom množstva výhod pre mamičky, ku ktorým poskytuje aj výrazné zľavy na iné produkty. Tie si poistenci dokážu jednoducho uplatniť aj pomocou modernej aplikácie, kde môžu aj priamo žiadať o preplatenie benefitov.

Union sa snaží na Slovensku uvádzať do praxe skúsenosti z vyspelého holandského zdravotníctva a najnovšie prináša poistencom aj pomoc s hľadaním lekárov. Union patrí dlhodobo k poisťovniam s najmenším počtom poistencov čakajúcich na vyšetrenie či operáciu. V každom z ôsmich krajov má Union zazmluvnené ambulancie a zdravotnícke zariadenia, v ktorých poistenci Unionu získajú termín rýchlejšie, spravidla do dvoch až troch týždňov. Kratšie čakanie na vyšetrenie z prieskumov medzi poistencami vychádza ako jeden z najsilnejších dôvodov pre prestup poistencov do Unionu.

Poistenci si Union zdravotnú poisťovňu volia aj pre ďalšie obľúbené benefity – príspevok 150 eur na zuby (100 eur na ošetrenie a 50 eur na dentálnu hygienu), 150 eur na vyšetrenie očí, vrátenie všetkých doplatkov za lieky a dietetické potraviny pre deti do 18 rokov veku bez obmedzenia a preplatenie nákladov na očkovania.

Pre mamičky má Union najširšiu ponuku benefitov, a to od bezkonkurenčnej pomoci pri liečbe neplodnosti, cez prípravu pred pôrodom a starostlivosťou po pôrode vďaka pôrodným asistentkám až po množstvo benefitov pre rodičov. Okrem príspevku až 240 eur na plienky Pampers a vybrané produkty HiPP je rodičom tiež k dispozícii hodnotné poradenstvo vo forme brožúr, e-kníh či podcastov, ktoré vznikajú výlučne v spolupráci s odborníkmi.

„Našich verných poistencov nediskriminujeme, stále majú k dispozícii rovnaké benefity ako pri vstupe do Unionu. Samozrejme, stále sme tu pre nich v prípade otázok, či už telefonicky alebo online,“ uzatvára hovorkyňa Unionu Kristína Baluchová. Možnosť zvoliť si Union zdravotnú poisťovňu pritom trvá práve do konca septembra.

Informačný servis

K téme

Avion organizuje obľúbený swap vecí pre deti aj dospelých. Už tento víkend! City Sound Festival už budúci týždeň, ponúka pestrý a kvalitný program

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.