Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V relácii Modré z neba dnes bude ordinovať Juraj Loj!

BRATISLAVA 9. októbra – Obľúbená rodinná relácia Modré z neba prichádza na obrazovky televízie Markíza s ďalším premiérovým vydaním. Moderátor Vilo Rozboril so svojím tímom dnes večer, v stredu 9. októbra 2013 o 20:30, splní sny ďalším trom slovenským rodinám s ťažkými životnými osudmi.
Prvé októbrové Modré z neba otvorí príbeh o rodine, ktorá prežila doslova peklo. Mama Terka priznáva, že deťom nevybrala dobrého otca. Len jedno zo štyroch detí vzniklo dobrovoľne. Z leňocha sa postupne vykľul psychopatický blázon, z detí a ženy si urobil otrokov, bitky boli na dennom poriadku. Keď v perinke držal von z okna malého Miška, vtedy si uvedomili, že jeho vyhrážky raz môžu naozaj skončiť katastrofálne. Najväčšou hrdinkou rodiny je ale naša darkyňa Miška. Udala vlastného otca, ktorý za týranie dostal deväť rokov. Po vynesení rozsudku sa obrátil k Miške a zaprisahal sa, že po prepustení si ju nájde a zabije ju. Spolu s mamou vedia, že sú, aj s postihnutým Miškom, doživotne odkázané na útek pred netvorom.
Chalan na nezaplatenie. Mama Eva môže byť právom na svojho syna hrdá. Jej Janko sa „nepotatil“, naopak, do práce sa hrnie, vie, že z neba peniaze len tak nepadajú. A oni ich potrebujú. Vyžiť z invalidného dôchodku sa nedá. Jano v lete maturuje, ale po škole a cez víkendy, na rozdiel od svojich rovesníkov, robí na stavbách, aby zo zarobených peňazí dokončil bývanie pre mamu a sestru. Nesníval o dokončenom podkroví, túžil po stavebnom materiáli, aby si izby vlastnoručne postavil.
V detskom veku prežívala doslova v priamom prenose smrť na vlastné oči, musela sa naučiť, že kamarátstva z onkológie niekedy netrvajú dlho… Diagnóza Timejku vývinovo posunula vpred, rozmýšľa dospelejšie, váži si maličkosti, teší sa z každého dňa. Múdre, bystré dievčatko, ktoré bojuje s leukémiou a ktoré je stále v liečbe. Rok bola izolovaná od okolitého sveta, okrem rodiny ju v nemocnici držal nad vodou seriál Búrlivé víno a doktor Martin Rozner alias Juraj Loj…
Relácia Modré z neba je zároveň štartérom pomoci. Ťažký osud ľudí sa po vysielaní snažia zmierniť aj diváci. Pomoc im môžu ponúknuť prostredníctvom facebookovej fan page Modré z neba, ktorá ma v súčasnosti takmer 329-tisíc fanúšikov.Jednotlivým príbehom sa venuje aj webstránka modrezneba.markiza.sk. Návštevníci sa na nej môžu dozvedieť aj množstvo zaujímavostí o relácii.

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Slovensko ako turistická destinácia zožalo úspech v írskej televíznej šou Ako GLAMI využíva možnosti AI podobnej ChatGPT na optimalizovanie procesov v módnej e-commerce

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.