Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. marca 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

V predaji sú posledné lístky na discokoncert Boney M.

BRATISLAVA 10. marec – Už tento štvrtok, 12. marca, ožije bratislavská HANT aréna Pasienky nestarnúcimi hitmi jednej z najlegendárnejších hudobných skupín Boney M. Do Bratislavy zavíta formácia na čele so Sheilou Bonnick, o ktorú je už od začiatku predaja lístkov veľký záujem. „Ako prvé sa začali s veľkou rýchlosťou predávať VIP lístky,” povedal jeden z organizátorov koncertu, ”Tie sú už aktuálne vypredané, a to dokonca aj napriek tomu, že VIP sektor sa nám podarilo rozšíriť.” Záujemcovia o diskokoncert majú príležitosť kúpiť si jedni z posledných lístkov na státie a na sedenie.

V HANT aréne to bude od začiatku diskokoncertu vrieť nielen vďaka hitom Boney M. Súčasťou bude veľkolepá oldies diskotéka, na ktorej DJ Marián Kukla odohrá tie najväčšie hity. DJa si vybrala samotná Sheila Bonnick oceniac tak jeho profesionalitu a najmä bravúrny výber najväčších diskohitov. Kuklu potešil aj fakt, že si ho vybrala nielen Bonnick, ale aj spoločnosť OZETA, ktorá sa tak víta svoju novú kolekciu. „Myšlienka obliecť do jedného z najlepších kúskov aktuálnej kolekcie DJa Mariána Kuklu sa nám veľmi pozdávala,” povedal marketingový riaditeľ spoločnosti OZETA, Michal Pilip, „a sme radi, že na koncerte bude DJ akoby naším modelom. Nová kolekcia jar 2015 je už v našich predajniach a DJ Kukla bude mať to nadovážnejšie sako z nej. Prepojenie tradičnej slovenskej fashion značky, ktorá ide s dobou, a nesmrteľných oldies hitov, ktoré sú stále v móde, je zároveň veľmi symbolické.” Diskotéka koncert otvorí a zároveň bude pokračovať po jeho ukončení.

Súčasťou bude aj oslava 95. narodenín bratislavského konzervatória. Konzervatoristi ich oslávia tým, čo im ide najlepšie – spevom. Vybraní študenti vystúpia a zaspievajú tiež niektoré z nesmerteľných hitov, pričom úvodnú pieseň koncertu očakávanej hudobnej formácie si zaspievajú priamo so Sheilou Bonnick a ostatnými členmi. Konzervatórium okrem iných na diskokoncert posiela jedných zo svojich najznámejších študentov: Natáliu Hatalovú známu z televíznej súťažnej show Slovensko hľadá SuperStar a Petra Šrámeka. Tohto si môžete pamätať ešte ako „malého Peťka” z hudobnej show Môj najmilší hit, tiež zo Slovensko hľadá SuperStar a z maďarskej TV show Rising Star, v ktorej viac ako úspešne aktuálne účinkuje. Ďalšou účinkujúcou bude Barbora Hlinková, ktorá si zahrala v muzikáli Hair či Na skle maľované, Jozef Antálek, ktorého môžete poznať z muzikálu Ôsmy svetadiel, Na skle maľované ap. a Monika Dragúňová, ktorá účinkovala v muzikáloch Hair či Fame.

Diskokoncert Boney M. sľubuje skvelú atmosféru od začiatku až po koniec. Ak chcete byť jeho súčasťou, máte poslednú možnosť zakúpiť si rýchlo sa predávajúce lístky. V predaji sú v sieti predpredaj.sk a vo vybraných predajniach spoločnosti Telekom a partnerských centrách.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Chceme z realitných maklérov urobiť boháčov, tvrdí šéf NRG International Realty Tesco pomáha zákazníkom viesť zdravší život, zmenou prešlo viac ako 300 výrobkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.