Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. apríla 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

V. Mika bude odpovedať v online diskusii na Facebooku RTVS

BRATISLAVA 15. apríla – Prvé otázky fanúšikov Václav Mika zodpovie už v stredu 16. apríla od 10:30, ľudia však majú možnosť zasielať otázky aj v predstihu. Zapojiť sa do diskusie môžu prostredníctvom webovej adresy https://vaclavmika.rtvs.sk/ a jednoduchým spôsobom sa generálneho riaditeľa opýtať naozaj na čokoľvek.
Cieľom aplikácie je čoraz intenzívnejšie pokrývať online priestor, ako aj priestor sociálnych sietí a tým sa viac otvoriť aj mladej generácii divákov a poslucháčov. Online diskusie s generálnym riaditeľom by mali prebiehať pravidelne každú druhú stredu v dopoludňajších hodinách.
„Pozývam našich divákov, poslucháčov a všetkých, ktorí sa zaujímajú o dianie vo verejnoprávnom médiu na facebookovú stránku RTVS a aby sa zapojili do online diskusie. Sociálne siete sú významným médiom, ktoré nemožno v komunikácii RTVS opomenúť, preto sme sa prostredníctvom novej aplikácie rozhodli priblížiť hlavne mladšej generácii. Som pripravený zodpovedať naozaj na všetky otázky, aj tie kritické,“ dodal k spusteniu aplikácie Václav Mika.

Aplikácia je dostupná aj priamo na Facebooku RTVS https://www.facebook.com/RTVS.sk.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Slovensko ako turistická destinácia zožalo úspech v írskej televíznej šou Desatoro bezpečnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.