Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2015 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V Lamači vznikne Amatérska hokejová liga

BRATISLAVA 7. mája – Základ amatérskej hokejovej ligy bude tvoriť 8 až 12 tímov. Prihlásiť do ligy sa bude dať do konca augusta a jej plný štart sa predpokladá v septembri 2015. „Už teraz je liga v predprípravnej fáze, od apríla ju začali hrať 4 družstvá“ v Ice Arena Lamač. Počas tejto fázy sa podľa štatutárneho zástupcu Ice Areny Martina Kabáta budú vychytávať chyby a pripravovať vylepšenia do času ostrého štartu. Podmienky účasti v lige sú na stránke http://www.icearena.sk.

Popri amatérskej lige (názov „BSK AHL“) sa na zimnom štadióne v najbližších mesiacoch v Ice Arene Lamač odohrajú mládežnícke turnaje v rôznych vekových kategóriách. Partnerom hokejovej ligy a turnajov je Bratislavský samosprávny kraj (BSK). „Verím, že sa nám raz podarí s partnermi podporiť alebo vytvoriť ligu, ktorá by sa hrala na všetkých zimných štadiónoch v našom regióne“, povedal Pavol Frešo, predseda Bratislavského samosprávneho kraja. Okrem hokeja podporuje kraj aj verejné korčuľovanie. Držitelia rodinných pasov tzv. „Family Net“, majú do konca októbra 2015 v Lamači verejné korčuľovanie za polovičné ceny.

Starosta MČ Bratislava – Lamač Ing. Peter Šramko podporuje tieto športové aktivity, ktoré rozvíjajú vzťah mládeže k športu. Lamačské rodiny využívajú voľné vstupy na ľadovú plochu vo forme hodín pre verejnosť ale zapojením sa do amatérskej hokejovej ligy vznikne priestor pre ešte aktívnejšie športovanie našich občanov v tejto hale.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Záujem zákazníkov o slovenskú divinu rastie, Tesco rozšíri ponuku do ďalších predajní Slovensko vylepší takmer 9 000 dobrovoľníkov a dobrovoľníčok

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.