Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júna 2015 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V IceArene sa konal turnaj stredných škôl v hokeji

BRATISLAVA 30. júna – Dňa 23.6.2015 pod záštitou Bratislavského samosprávneho kraja sa v IceArene v Lamači konal turnaj stredných škôl, kde sa zúčastnili 3 školy, zoradené podľa umiestnenia:

1. Športové gymnázium , Ostredková
2. Gymnázium L. Novomeskeho
3. Gymnázium Alberta Einsteina

Ceny odovzdával Peter Húska za Bratislavský samosprávny kraj a Michal Hreus bývalý Slovenský hokejový reprezentant.

Vďaka podpore Bratislavského samosprávneho kraja sa mohol uskutočniť 0tý ročníka BSK AHL – Amatérska hokejová liga Bratislavského samosprávneho kraja, ktorá prebehla ako príprava pre prvý ročník, tento sa začne hrať koncom septembra.

Dňa 27.6.2015 bolo ukončenie 0tého ročníka kde putovný pohár získalo mužstvo Avokádo.

Ďalej podľa umiestnenia:

1. Avokádo s počtom bodov 31
2. Black Boys s počtom bodov 22
3. Lawyers s počtom bodov 15
4. Slimáci s počtom bodov 4

Ceny odovzdával za IceArenu a Bratislavský samosprávny kraj Martin Kabát štatutárny zástupca IceAreny a bývalý hokejový útočník, legenda, reprezentant SR Ivan Dornič prezývaný Dino.

IceArena v spolupráci BSK ďalej pripravuje:

– Turnaj vysokých škôl
– 6. kolo Ice cupu (putovný pohár prípraviek hokej. Klubov) sa uskutoční 5.9.2015 o 12:40 hod. ročníky 2005 a 2006 (HK Lamač, HC Petržalka, Hoba, HK Slovan)
– 7. Kolo Ice cupu

Informácie a prihlášky sa do ligy, Ice cupu a turnaja VŠ sa môžete prihlásiť na: ambrova@icearena.sk, 0918 404 415

Ďalej si u nás v Icearena môžete vyskúšať aj Olympijsky šport CURLING.

Využiť môžete aj reštauráciu, ktorá sa nachádza na 1. Poschodí priamo na zimnom štadióne v Lamači, kde dostanete chutné občerstvenie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

OPRAVA: V IceArene sa konal turnaj stredných škôl… Výpredaje počas Black Friday si Slováci obľúbili. Ako plánujú využiť tohtoročné zľavy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.