Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. septembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V hre LOTO 5 z 35 sa roztrhlo vrece s jackpotovými výhrami

BRATISLAVA 20. septembra – V stredu, 19. septembra, bola Šťastena naozaj štedrá. „V hre LOTO 5 z 35 padol už 21. tohtoročný jackpot. Rozdelili si ho traja hráči. Každý z nich si na svoj účet bude môcť pripísať 2 172,40 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Všetci traja úspešní hráči uzatvorili svoje stávky v stredu, v deň žrebovania. „Jeden si stavil prostredníctvom internetu. Vyplnil celý elektronický tiket, spoľahol sa na náhodný výber čísel a priplatil si aj doplnkovú hru JOKER. Za stávku zaplatil 2,15 eura,“ uviedol hovorca. Druhý hráč, ktorý uzatvoril stávku v Trenčianskom kraji, sa spoľahol na šesť vlastných tipov. Jeho vklad do hry bol 1,80 eura. „Tretí šťastlivec si stavil na štyri vlastné tipy v Trnavskom kraji a priplatil si aj doplnkovú hru JOKER. Za stávku zaplatil 1,55 eura,“ dodal.

Napriek tomu, že LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry, tri výhry v prvom poradí nie sú ani v tejto hre častým javom. „Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí je približne 1 : 324 000. Čiže spomínaní traja hráči mali naozaj šťastie. Predtým došlo k takejto udalosti v novembri 2007. Vtedy každý z trojice hráčov vyhral v prepočte 4 102 eur,“ pripomenul

Jackpot v „malom lote“ padol v každom z troch posledných žrebovaní. „Dňa 12. septembra padli dve výhry v prvom poradí. Každý z hráčov získal 37 992,90 eura. V nasledujúcom nedeľnom žrebovaní 16. septembra padol jackpot vo výške 9 089,64 eura. A potom nasledovalo stredajšie žrebovanie,
po ktorom sa o jackpot rozdelili traja hráči,“ uviedol.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 zároveň pribudla doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Nostalgia¿, dlho očakávaná expozícia z obdobia bývalého režimu, otvorila svoje dvere pre návštevníkov Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.