Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. decembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V hre LOTO 5 z 35 padol už 26. tohtoročný jackpot

BRATISLAVA 3. decembra – Na prvú adventnú nedeľu v tomto roku bude pravdepodobne s úsmevom spomínať hráč, ktorý uzavrel v tento sviatočný deň stávku v hre LOTO 5 z 35 v Trnavskom kraji. „Hráč uzavrel stávku na šesť vlastných tipov. Do hry vložil 1,80 eura a v nedeľnom žrebovaní vyhral jackpot 7 149,44 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Ako ďalej hovorca uviedol, tento rok padlo v „malom lote“ už 26 jackpotov. „LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000,“ dodal Čépe. V tomto roku doteraz padlo v „malom lote“ sedem jackpotov v hodnote vyššej ako 30 tisíc eur. „Najvyšší tohtoročný jackpot v hre LOTO 5 z 35 padol vo februári a mal hodnotu 118 581 eur. Ide zároveň o historicky najvyššiu výhru v tejto hre,“ pripomenul hovorca spoločnosti TIPOS.

Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 zároveň pribudla doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Za plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura zaplatí hráč len 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent Lidl spúšťa projekt UEFA EURO 2024™: Lidl Kids Team

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.