Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. septembra 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

V hre LOTO 5 z 35 padol už 20. tohtoročný jackpot

BRATISLAVA 17. septembra – Po nedeľnom žrebovaní hry LOTO 5 z 35 eviduje spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s. už 20. padnutý tohtoročný jackpot v tejto hre. „Víťazná stávka z nedeľného žrebovania bola uzatvorená v ten istý deň v Bratislavskom kraji, mala 6 tipov a hráč do nej investoval 1,80 . Na svoj účet si bude môcť pripísať 9 089,64 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

V 37. stávkovom týždni padol jackpot v „malom lote“ aj v stredu. Hodnota v poradí 19. padnutého jackpotu bola takmer 76 tisíc eur a rozdelili si ho na polovicu dvaja hráči. „V 37. stávkovom týždni sa opäť potvrdilo, že LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry,“ skonštatoval hovorca. Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 zároveň pribudla doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

XXVII. ročník Medzinárodného hudobného festivalu Musica Nobilis prinesie hudbu na Spiš od 2. – 9. októbra 2023 Mysteriózna Hra na milovanie od Kataríny Gillerovej pokračuje

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.