Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
88871_ochutnaj_zvuk_hlava_web 676x380.jpg
4. októbra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

V Bratislave sa objaví audio zostava za takmer 500 000€

BRATISLAVA 4. októbra 2018 – Zažite s nami emóciu. Pohodlne sa usaďte, zavrite oči. Ponorte sa do deja spolu s filmovými hrdinami. Ochutnajte zvuk.

Výstava toho najlepšieho zo sveta audio, video, hifi a hi-end sa bude konať opäť tradične v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava. Na výstave Audio Video Kino si každý nájde to svoje. Či ste audiofil, fanúšik analógu alebo fanúšik najnovších digitálnych formátov, či len zvedavec, ktorý si hľadá tú svoju zostavičku na prehrávanie a počúvanie hudby. Doma, v práci, alebo na výlete. Počas výstavy si budete môcť vypočuť aj rôzne akustické vystúpenia umelcov. V rámci programu vystúpi v sobotu aj v nedeľu KriStan Duo: Stano Počaji a Kristína Prablesková.

Jedným z ťahákov výstavy bude určite prezentácia americkej firmy McIntosh (vystavovateľ Bis Audio), ktorá prinesie ultra high-end stereo zostavu za takmer pol milióna eúr! Ohromujúci zvuk, krásny dizajn, špičková kvalita. Zaži to naživo (hotel Crowne Plaza Bratislava).

V slúchadlovej zóne (Austria Trend Hotel Bratislava) si budete môcť porovnať na jednom mieste takmer 20 slúchadiel od rôznych svetových výrobcov, v rôznych cenových kategóriách. Prines si so sebou svoju obľúbenú hudbu. Počuješ ten rozdiel.

Priaznivci gadgetov rôzneho druhu a IT hračiek si prídu na svoje v Techbox zóne (hotel Crowne Plaza Bratislava).

Ateliér Industrial dizajn VŠVU Bratislava a Ateliér Průmyslový design Univerzita Tomáše Bati ve Zlíne predstavia na výstave produkty študentov, ktoré spája jedna nosná téma – téma hudby. Výber druhu nástroja či reflexia celkovej témy je voľne ponechaná na študenta a sleduje tak jeho individuálne nazeranie na rozmanitý svet hudby (Austria Trend Hotel Bratislava).

Reproduktory Ante Audio Supersonic One sú svojim dizajnom inšpirované superšportom Lamborghini Reventón – ostré hrany, skosený dizajn. Nejde však o samoúčelný návrh, ale premyslený a počítačom navrhnutý tvar, ktorý má eliminovať vlnenie, resp. rezonanciu zvuku (hotel Crowne Plaza Bratislava).

Prednášky a prezentácie budú na témy Analóg vs Digitál a Subwoofer áno či nie pri stereo zostave (hotel Crowne Plaza Bratislava).

Vstupenky na výstavu sú dostupné aj v predpredaji.

Príď a zaži to naživo!

13. – 14. október 2018, Crowne Plaza Bratislava a Austria Trend Hotel Bratislava

K téme

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine Nápad pre 3 generácie zverejnil víťazné projekty tohto roka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.