Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
95363_mom gallery_ rychlotest_covid_skypark 676x506.jpg
15. apríla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

V Bratislave otvorili novú výstavu, ktorá je dostupná aj počas pandémie

15.4.2021 – V čase keď veľká väčšina galérií a umenia na Slovensku zostáva pre pandemickú situáciu nedostupná, sa v priestoroch bratislavského mobilného odberového miesta v SkyParku na Továrenskej ulici otvorila unikátna výstava „MOM gallery”.

Výstava mladého slovenského fotografa Antona Karpitu sprostredkúva umenie zo života mobilných odberových miest (tzv. MOM-iek). Približuje tváre a príbehy ľudí, ktorí kvôli covid-19 stratili prácu a využili svoje schopnosti, aby ju opäť našli na jednom z 18 odberových miestach prevádzkovaných pod značkou rychlotest-covid.sk. Expozícia je pre všetkých dostupná 24 hodín denne a 7 dní v týždni, keďže fotografie sú umiestnené na miestach viditeľných z exteriéru odberového miesta. „Veríme, že ľuďom spríjemníme samotné testovanie, alebo čakanie na výsledok a zároveň poukážeme na zaujímavé ľudské príbehy“ hovorí Lucia Randová z projektu Rýchlotest COVID, ktorý ponúka PCR a AG testovanie.

V rámci výstavy spoznáte kolegov Paliho a Simu, ktorých nielenže spojila láska k medicíne, ale spoločne tvoria aj jeden z najlepších odberových tímov. Dozviete sa napríklad aj to, že do doby vypuknutia pandémie dosahoval Jaroslav úspechy v športe, Andrej servíroval vynikajúce koktaily v tých najlepších bratislavských podnikoch, Milan cestoval po celom svete a písal o tom blogy a Michala živila hudba a koncertoval na mnohých podujatiach.

Je to len zlomok mien z takmer 200 členov tímu Rýchlotest COVID. Každý so zaujímavým príbehom, koníčkami, ako aj predošlými pracovnými skúsenosťami, ktoré dnes vymenili za každodenné stretnutia na MOMkách. Svojim pozitívnym a ľudským prístupom ku klientom počas testovania sa snažia vniesť potrebnú dávku optimizmu v náročných podmienkach súčasnej doby.

Informačný servis

K téme

Toto je 12 najlepších slovenských malých a stredných firiem Slovenska v rebríčku Diamanty slovenského biznisu 2021 Nová FABIA bude súčasťou módneho sviatku Fashion LIVE!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.