Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. júna 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Už sa v plavkách nemusíte hanbiť. Vieme, ako schudnúť rýchlo!

BRATISLAVA 25. júna – Jún je tu a vy si hovoríte, že tento rok v plavkách zase nezabodujete? Nehádžte flintu do žita, niekoľko kilogramov stále môžete zhodiť. Vyskúšajte populárnu, rýdzo českú, proteínovú diétu KetoDiet a po vašich nadbytočných kilogramoch sa len zapráši.

KetoDiet funguje!
Obľúbená proteínová diéta funguje vďaka prirodzenej zmene vášho metabolizmu. Tým, že obmedzíte prísun cukrov a tukov v jedle a zároveň nahradíte nezdravý jedálniček vysoko kvalitnými bielkovinovými produktmi KetoDiet, začnete takmer hneď spaľovať uložené tuky. KetoDiet navyše obsahuje aj všetky potrebné vitamíny či minerály a aj Omega 3 a 6 mastné kyseliny, ktoré majú veľký význam pre činnosť mozgu, pomáhajú znižovať krvný tuk a majú ochranný

3 jednoduché kroky
Zhodenie niekoľkých kilogramov je samozrejme dôležité. Ako si však dosiahnutú váhu udržať? Na to slúžia 3 po sebe nadväzujúce kroky KetoDiet, ktoré zaistia pozvoľný prechod k zdravej strave a pravidelnému pohybu. Jojo efekt tak nedostane šancu prejaviť sa.

Nechudnú len celebrity!
Pani Anna má s KetoDiet osobné skúsenosti: „Mám takmer 59 a celý život mám troška problémy s váhou. Aj keď som športovala. Po deťoch váha narástla asi tak o 10 kg a potom pre rodinné problémy ešte viac. Nasledovali ďalšie a ďalšie problémy a kilá šli stále hore. Vrchol nastal v novembri, keď som si nemohla poriadne obliecť pančuchy a váha ukázala 78 kg. KetoDiet som si dôkladne preštudovala a rozhodla sa ju vyskúšať. Prvé tri dni som zhodila 0,5 – 0,6 kg denne, čo navodilo tu správnu náladu na pokračovanie. Potom sa úbytok troška zastavil, ale 0,2 kg denne je rovnako úspech. A výsledok? Po 3,5 mesiaci mám dole 15,5 kg! A ževraj to v mojom veku nejde!“

NOVINKA: Štartovacie balíčky KetoDiet
KetoDiet ponúka proteínové nápoje vo viac ako 10 príchutiach, slané omelety, čokoládové a čerešňové tyčinky a ďalšie produkty. Pokiaľ však neviete, ktorý z týchto výrobkov si zvoliť, vyskúšajte štartovací balíček na 2 alebo 4 týždne za akciovú cenu. Navyše získate darček a doručenie úplne zdarma.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Pri liečbe onkologických ochorení je výživa jedným z kľúčových faktorov André Rieu – Live v Bratislave 2022

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.