Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87682_titulna fotka 676x354.jpg
26. apríla 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Uštekaná sobota – BORIEŠOK ROKA 2018

BRATISLAVA 26. apríla 2018 – Pre všetkých milovníkov štvornohých maznáčikov je tu uštekaná sobota, ktorej vyvrcholením bude súťaž o najmilšieho psíka – Boriešok roka 2018. Pri príležitosti blížiaceho sa medzinárodného veterinárneho dňa sa v sobotu 28.4. máte na čo tešiť!

TOP 10 borieškov, ktorých získalo najviac priazne na Facebooku, bude súťažiť o ocenenie absolútny Boriešok roka 2018 priamo v sobotu 28.4.2018 v Bory Mall. Víťazom sa stane Boriešok s najväčším počtom hlasov pri fotografiách, ktoré budú vystavené v rámci podujatia.

 

Od 12:00 do 18:00 uvidíte profi agility ukážky, dogdancing, psíkov pripravených na verejné „objímanie“ a fotenie … Túto terapeutickú činnosť nazývame kanisterapia, pomáha chorým aj zdravým ľuďom. So psíkmi prídu aj členovia Slobody zvierat, ktorí nám porozprávajú zaujímavosti o čípovaní a adopcii psíkov.

Počuli ste už o kaviarňach pre psov? Váš chlpáč si tam pochutí na psej torte, mafínoch, krekroch a iných dobrotách. Porozprávame sa aj o zdravej strave vašich najvernejších priateľov a o domácom „kuchtení“. Hafkáči už majú dokonca aj svoj wellness. To je naozaj psí život, ako sa hovorí! 🙂

Vidíme sa teda v sobotu 28.4. v Bory Mall, vítané sú samozrejme aj vaše psíčky.

K téme

Tip na víkend: V Trnave chystajú niekoľko vinárskych podujatí Mladí ľudia z centier pre deti a rodiny ukázali svoje nadanie v projekte Predveď svoj talent

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.